Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 21 madde; 17 - 21 arası.

Konu: Çalışmalar.. √

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,394

Esas

Soydan Usta bonzai mi içtin ne yaptın?
    Bonzai kafası bu.

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı Müezzinoğlu : "1 metre bisiklet yoluna 1 bisiklet hediye"

"Bir metre bisiklet yolu yapan her belediyemize bir bisiklet hediye edeceğiz. Yani bin metre bisiklet yolu yapan belediyeye bin adet bisiklet vereceğiz. 10 bin metre yaptıysa, 10 bin bisiklet alacaklar. Artık medeni toplumların yalnız hastanelerini konuşan değil, yaşam tarzlarındaki kültürlerini de görmemiz lazım. Beslenmeye, sağlıklı yaşama, hareketli yaşama ve sağlıklı bir çevreye ne kadar önem verdiklerini konuşmazsak, daha çok hastane ve hastalık konuşuruz. Biz önce sağlıklı olmayı konuşmalıyız."

fırsat ayağıma geldi.. Ben bu bisikleti yerli malı olarak Sağlık Bakanlığına pazarlarım... zengin olcas, paraya para demices..

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    ISPARTA erkam32/Barida
    Gönderi
    4,738

Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    Topiğe yeniden başlıyorum
    Selamın aleyküm, ...
    yeni projemle yeniden karşınızdayım.. bu sefer istikrarnan sonuna kadar gitmeye kararlıyım..
    çok düşündüm ve karar kıldım..
    ayrıntılar geliyooor..[/I]
    Çalışmalarınızı merakla bekliyorum .
    yalnız insanların yapmış olduğu tenkit ve görüşleri geriye püskürtürsen eski topiklerden farklı bir topik olmaz sizin de bir arpa yolu alamadığınızı düşünürüm

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,394

Esas

Soydan Ağabey bizim millet yemeyi sever.
    En iyisi köfteci açmak, parayı burdan kırmak.
    Soydan Köfte ve Makarna Salonu.
    Ankara'da Ata ile yarışırsınız.
    Yoksa borsa, bisiklet ile bu işler zor.

Esas

Alıntı Originally Posted by julia.luthor Yazıyı Oku
    Soydan Usta bonzai mi içtin ne yaptın?
    Bonzai kafası bu.
    sen bari yapma ağbey.. YENİLİK güzeldir.. NASA'lı bilim adamları analarının karnından doğar doğmaz uzaya roket gönderme planları yapmaya başlamadılar herhalde ?

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Çalışmalarınızı merakla bekliyorum .
    yalnız insanların yapmış olduğu tenkit ve görüşleri geriye püskürtürsen eski topiklerden farklı bir topik olmaz sizin de bir arpa yolu alamadığınızı düşünürüm
    her türlü tenkit ve eleştiriye açığım.. Borsa, teknik analiz vs. konularında paylaşımlar denedim daha önce.. ya bende hıyarlık vardı ya da eleştirenlerde ? .. özetle sıkıldım..

burada ise, elle tutulur gözle görülür bir çalışma ortaya çıksın istedim.

Bisiklet güzel bir araçtır. Sağlık için de faydalıdır. Büyük şehirlerde bisikletle gezmek biraz sıkıntıdır. "Mal" motorlu taşıt sürücüleri yüzünden her an gümbürtüye gitme ihtimaliniz yüksektir. ama yine de kısa mesafe için eğlenceli ve pratiktir.

Geleceğin ulaşım araçlarının, kesinlikle Elektrikli ulaşım araçları olacağına inananlardanım. bir bisikletin sadece tekerleği değiştirilerek elektrikli ulaşım aracına çevrilmesi çok kolay bir işlemdir. (tekerleğe gömülü hub motor + lityum polimer pil)

çalışmaya devam edeceğim.

Esas

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •