Anket Sonuçlarını Gör: İstanbul 3. havaalanı ismi RTE olsun mu

Oylayan
323. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • EVET harika olur : hepimizi zenginleştirdi

78 24.15%
  • HAYIR asla olmaz : memleketi batırdı

154 47.68%
  • BELKİ kararsızım : büyüklerim bilir

2 0.62%
  • NE RTE'si : havaalanına külliyen karşıyım

48 14.86%
  • YAPILSIN : ismi referanduma götürülsün

41 12.69%
Sayfa 3/21 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 168 madde; 17 - 24 arası.

Konu: RTE Recep Tayyip Erdoğan havaalanı

Esas

recep genel başkan
    tayyip başbakan
    erdoğan cumhurbaşkanı....

hangisini alırdınız......

adam lider işte hepsini birden götürüyor..

varsa böyle biri neden oy vermeyelim

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul & güneyBatı
    Gönderi
    8,036

Esas

bizimki 50 milyonluk şu an ... yenisi tam bitince 150 milyonluk olacak

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul & güneyBatı
    Gönderi
    8,036

Esas

2. hafa sonrasındaki görünümü kayda geçirelim

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul & güneyBatı
    Gönderi
    8,036

Esas

RTE Havaalanı’nın en çok kar edeni oldu

sözcü.com.tr

RTE Havaalanı'nın adını önceden tahmin ederek rtehavalimani.com'un alan adını internette satın alan Kahramanmaraşlı, 50 bin dolara satışa çıkardı.

Mücahit YOLCU/KAHRAMANMARAŞ, (DHA)

Kahramanmaraş’ta, birçok tanınmış kişinin web sitesi alan adını satın alan 56 yaşındaki Fatih Nalbantbaşı, son olarak İstanbul’da yapımı süren 3′üncü havalimanına verileceğini tahmin ettiği ‘rtehavalimani.com’un isim hakkını aldı, 50 bin dolara satışa çıkardı. Nalbantbaşı, Recep Tayyip Erdoğan’ın talep etmesi üzerine isim hakkını kendisine hediye edebileceğini söyledi.

Kentte yerel gazetecilik yapan Fatih Nalbantbaşı, tanınmış kişilerin domain adlarını 33′er liraya tescil ettirip satışa çıkarıyor. Aralarında Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Emine Erdoğan, Nazan Öncel, Müjdat Gezen gibi tanınmış kişilerin yanı sıra; birçok bakan, milletvekili, siyasi, belediye, şirket, kurum ve kuruluşun yer aldığı 5 bine yakın alan adını tescillettiren Nalbantbaşı, son olarak yapımı süren 3′üncü havalimanın adının Recep Tayyip Erdoğan’ın baş harflerinden oluşan ‘RTE’ olacağı yönündeki haberler üzerine harekete geçti. Nalbantbaşı, ‘rtehavalimani.com’ ve ‘rtehavalimanı.com’ isimli Türkçe ve İngilizce domainlerin tanesini 33 liradan satın alıp tescilleştirdi.

3. Havalimanının ismi ne olacak?3. Havalimanının ismi ne olacak?

‘HERKES GECE UYURKEN BEN ÇALIŞIYORUM’

Nalbantbaşı, herkesin gece uyuduğu sırada domain isimlerini araştırıp satın aldığını söyledi. Nalbantbaşı, satın aldığı domainleri teklif edenlere sattığını anlatırken şunları söyledi:

“Alan adları eskiden İngilizce idi, sonradan Türkçe karakterli site isimleri de kullanılmaya başlanınca ben de araştırmalar yaptım. Herkes gece uyurken ben çalışıyorum. Ben günde 22 saat çalışıyorum, 2 saat çalışıyorum. Teklif gelmesi durumunda elimdeki alan adlarını satıyorum. Beni her yerden arayarak teklif veriyorlar. Ben her şeyimi buraya yatırdım. Evimim sattım ve buraya yatırım yaptım. Öncelikle büyükşehir belediyelerinin isimlerini, 30 ismi satın aldım. Arkasından ilçe belediyelerinin isimlerini, siyasi parti liderlerinin isimlerini ve ünlü sanatçıların isimlerini satın aldım. Son alarak ‘rtehavalimani.com’ ve ‘rtehavalimanı.com’ alan adlarını satın aldım. Teklif gelmesi yönünde satacağım.”

‘RTE’NİN BEDELİ 50 BİN DOLAR’

Nalbantbaşı, son olarak satın aldığı ‘rtehavalimani.com’ ve ‘rtehavalimanı.com’ alan adlarını 50 bin dolara satacağını ifade ederek, Recep Tayyip Erdoğan’dan talep gelmesi durumunda isimleri kendisine hediye edebileceğini kaydetti. Nalbantbaşı, şunları söyledi:

“Şu ana kadar 5 bine yakın alan adını satın aldım. Az önce Recep Tayyip Erdoğan ismine 10 bin dolar verdiler. Ben de tanesine 50 bin dolar istedim. Bizim gayemiz yatırım yapmak. Türkiye’nin de ilerisini düşünüyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından talep gelirse kendilerine hediye edebilirim. Her şey para değil çünkü, ben burada iş yapıyorum.”

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul & güneyBatı
    Gönderi
    8,036

Esas

bu da logosuymuş

İşte Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı'nın logosu

Bir vatandaş RTE Airport isminin markalaşması için 21 Ağustos'ta Türk Patent Enstitüsü'ne başvurdu.

01 Eylül 2014 / 14:12

İstanbul'da 3. havalimanın ismi resmi olarak açıklanmadan polemik konusu olmaya devam ediyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, İstanbul'da inşa edilen 3. havalimanının isminin Recep Tayyip Erdoğan olabileceğini söylemesinin ardından bu haberi duyan bir vatandaş RTE Airport (Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı) isminin markalaşması için 21 Ağustos'ta Türk Patent Enstitüsü'ne başvurdu.

Kimliği gizlenen vatandaşın RTE Airport için logo bile hazırladığı görüldü.

Prosedüre göre başvurunun ilana çıkmasının ardında 3 aylık itiraz süresinin beklenmesi gerekiyor. Bu süreçte itiraz gelmezse yaklaşık 6 ay içinde Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı'nın ismi markalaşmış olacak ve Resmi Markalar Bülteni'nde yayımlanacak.

DAHA ÖNCE DE ALAN ADI SATIN ALINMIŞTI

RTE Havaalanı'nın adını önceden tahmin ederek rtehavalimani.com'un alan adını internette satın alan Kahramanmaraşlı, 50 bin dolara satışa çıkardı.

Kahramanmaraş’ta, birçok tanınmış kişinin web sitesi alan adını satın alan 56 yaşındaki Fatih Nalbantbaşı, son olarak İstanbul’da yapımı süren 3'üncü havalimanına verileceğini tahmin ettiği ‘rtehavalimani.com’un isim hakkını aldı, 50 bin dolara satışa çıkardı. Nalbantbaşı, Recep Tayyip Erdoğan’ın talep etmesi üzerine isim hakkını kendisine hediye edebileceğini söyledi.

Esas

Alıntı Originally Posted by denizci Yazıyı Oku
    bu da logosuymuş

İşte Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı'nın logosu

Bir vatandaş RTE Airport isminin markalaşması için 21 Ağustos'ta Türk Patent Enstitüsü'ne başvurdu.

01 Eylül 2014 / 14:12

İstanbul'da 3. havalimanın ismi resmi olarak açıklanmadan polemik konusu olmaya devam ediyor.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, İstanbul'da inşa edilen 3. havalimanının isminin Recep Tayyip Erdoğan olabileceğini söylemesinin ardından bu haberi duyan bir vatandaş RTE Airport (Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı) isminin markalaşması için 21 Ağustos'ta Türk Patent Enstitüsü'ne başvurdu.

Kimliği gizlenen vatandaşın RTE Airport için logo bile hazırladığı görüldü.

Prosedüre göre başvurunun ilana çıkmasının ardında 3 aylık itiraz süresinin beklenmesi gerekiyor. Bu süreçte itiraz gelmezse yaklaşık 6 ay içinde Recep Tayyip Erdoğan Havalimanı'nın ismi markalaşmış olacak ve Resmi Markalar Bülteni'nde yayımlanacak.

DAHA ÖNCE DE ALAN ADI SATIN ALINMIŞTI

Kahramanmaraş’ta, birçok tanınmış kişinin web sitesi alan adını satın alan 56 yaşındaki Fatih Nalbantbaşı, son olarak İstanbul’da yapımı süren 3'üncü havalimanına verileceğini tahmin ettiği ‘rtehavalimani.com’un isim hakkını aldı, 50 bin dolara satışa çıkardı. Nalbantbaşı, Recep Tayyip Erdoğan’ın talep etmesi üzerine isim hakkını kendisine hediye edebileceğini söyledi.

Uyanıklar dünyası...vay memleketin haline..

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul & güneyBatı
    Gönderi
    8,036

Esas

biraz da gülümseme

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    istanbul & güneyBatı