Sayfa 2/685 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 9 - 16 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast Ege Plastık Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Alıntı Originally Posted by YÖRÜK20 Yazıyı Oku
    ya yeter artık gömlekçiler tırtıkçılar ne kadar lotunuz varda yazıyorsunuz sevmeyen terketsin gitsin..
    kemal zorlu"nun kulaklarini cinlattin simdi...

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Alıntı Originally Posted by uzmanspor Yazıyı Oku
    EGEPLASTİK BEKLENTİLER 1 - Yıllık satışları toplamının 150 milyon üzeri çıkacak olması 2 - 2014-6 AYLIK karının 4624000 TLye takriben 2014 yılı kar beklentisinin 8 milyon civarı gelecek olması. 3- Basmane arazisinin TMSF Tarafından her an 2.ihaleye çıkacak olması veya tarafların anlaşarak arsanın satışı nedeniyle gelecek tahminen 50 milyon tl nakit para. 4- Vakıfbank borcunun basmane arazisinin satışı nedeniyle gelecek kaynak ile ödenecek olması.Vakıfbank borcunun ödenmesiyle finansman giderlerindeki azalma nedeniyle önümüzdeki yıllarda yılık 15 milyon üzeri kar gelebilecek olması. 5- Bilançodaki yatırım amaçlı değerlerin yeniden değerlenecek olması. 6- BÜTÜN BU BEKLENTİLERE KARŞILIK ŞİRKETİN PİYASA DEĞERİ 24 Milyon TL. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olmamakla beraber Bana göre Borsadaki 400 kusur şirketi içinden en iyisi ve bu beklentiler sonucu gözaltından çıkma ihtimali.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,Kendi kişisel görüşlerimdir.
    " Borsadaki 400 kusur şirketi içinden en iyisi ""

sen cok yasa..bu kemal zorlu cok sansli patron..böyle yatirimcilar bulmus..daha ne istiyor..
    bu sözü yazdim bir kenara..cokda güldürdü beni..

Esas

Zamanında senin yazdığın methiyelerde var.Daha sonra sattın ve kötülemeye başladın.Sen git Batmış 30 kuruşlara düşmüş fenişinle uğraş.Sedat aloğlu da senin gibi yatırımcıya kakalamış hisseleri,Bende seni batık feniş forumunda görünce çok gülmüştüm.Zamanı gelincede kimin gülmekte haklı olduğu ortaya çıkacak.

Esas

Bizim fabrika calisiyor ve banka borclarini da dusuruyor her gecen ay. Sorun yok. Beklentisi cok. Sabirla beklemeye devam.

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Alıntı Originally Posted by bayla Yazıyı Oku
    Bizim fabrika calisiyor ve banka borclarini da dusuruyor her gecen ay. Sorun yok. Beklentisi cok. Sabirla beklemeye devam.

sayın bayla;
    Hangi banka borcunu düşürüyor..açıklarsanız memnun olurum..
    Benim bildiğim Vakıfbank olan borç temerrütte..heray yüklü bir faiz demektir..
    Daha önceleri aylık 500 bin lira aylık faiz işliyordu.hesap ortada

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Alıntı Originally Posted by uzmanspor Yazıyı Oku
    Zamanında senin yazdığın methiyelerde var.Daha sonra sattın ve kötülemeye başladın.Sen git Batmış 30 kuruşlara düşmüş fenişinle uğraş.Sedat aloğlu da senin gibi yatırımcıya kakalamış hisseleri,Bende seni batık feniş forumunda görünce çok gülmüştüm.Zamanı gelincede kimin gülmekte haklı olduğu ortaya çıkacak.

feniş alüminyumu eplas ile kıyaslaman bile senin nedenli bilgisiz ve cahil bir yatırımcı olduğunu gösterir..
    İstersen sana madde madde farkları yazarım..en basitinden öz sermayeden başlayıp,borcluluktan devam edip,sonunda mal varlığının açıklaması ile bitiririm

Esas

Alıntı Originally Posted by deliizmir Yazıyı Oku
    feniş alüminyumu eplas ile kıyaslaman bile senin nedenli bilgisiz ve cahil bir yatırımcı olduğunu gösterir..
    İstersen sana madde madde farkları yazarım..en basitinden öz sermayeden başlayıp,borcluluktan devam edip,sonunda mal varlığının açıklaması ile bitiririm
    Senin seviyene inmeye gerek yok.Zaman her şeyi gösterecek,feniş inle sana mutluluklar.

Esas

Alıntı Originally Posted by deliizmir Yazıyı Oku
    sayın bayla;
    Hangi banka borcunu düşürüyor..açıklarsanız memnun olurum..
    Benim bildiğim Vakıfbank olan borç temerrütte..heray yüklü bir faiz demektir..
    Daha önceleri aylık 500 bin lira aylık faiz işliyordu.hesap ortada
    Bedava bilgi yok. Ben arastirdim ve kesin Kaynaktan teyit ettim. Evet temerrutte olan banka borcu dusuyor nokta. Imkanin varsa arastir ogren. Bu sallama bir yazi degildir nokta.

Sayfa 2/685 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •