Sayfa 242/242 İlkİlk ... 142192232240241242
Arama sonucu : 1931 madde; 1,929 - 1,931 arası.

Konu: ULUSE Ulusoy Elektrik İmalat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Zaten 3 yıllık süreçte yurt içini yakalayamamasının sebebide budur. Yurt içinin 3 yılda milyar tl lik cirolara çıkmasını bekliyorum.eger bölünme olmazsa 3 yıla nakit temettü de 2-3 tl. Gibi rakamlar bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by wallstreet1964 Yazıyı Oku
    yukarıda paylaşılan bilgilere ilave
    yaşlı bir şebeke altyapısının oluşturabileceği sıkıntılarla karşılaşmamak mümkün değil.o günün kurulu gücüyle bugün 73 bin küsur megavat seviyesine çıkmış bir kapasiteyi bu altyapının taşımaması normaldir. Teiaş da dahil olmak üzere 5 yıl içinde elektrik altyapısına 18 milyar liralık bütçe ayrıldı.şebekelerdeki iyileştirmelerin yüzde 80'lere çıkarılmasını hedefliyoruz.

Enerji bakanlığı hedef planlarını 2017 den itibaren yürülüğe koymağa başlıyacak ,şu an ön hazırlıklarını halen yapmaktadırlar

bu firma türkiyede tekel

burdan büyük bir iş koparmazmı ? Bence koparır

tabii yıllara bölmek suretiyle olacak yatırımlar bunlar, hedeflenen 18.000.000. Tl yatırımı yıllara eşit bölünmesi halinde bile yıla tekabül eden 3.600.000 tl yatırımdan bahsediyoruz ki iyi rakam

tekel konumunda , stratrejik önemide olan ulusoy bu fırsattan önemli işler çıkaracağını tahmin ediyorum

2. Esas

ESAS CANIMI SIKAN NEDİR BİLİYORMUSUNUZ adamlar haber alma kaynaklarımı kuruttular. kendi sitelerini bile susturdular, çıt yok.
    tahminim bomba gibi bir süprizle karşılaşabilir tahtamız bile bir kaç gün kapalı kalabilir.
    bu arada GEDİK E VERİLEN işyapma parası ne kadar biliyormusunuz ? 0
    daha önce 7 den toplanılan mallar 7.30 a yazılır oradanda tek tuş devredilirdi, alışla satış arasındaki fark ücretti. şimdi o da yok, peki ne var elde hisse ve serbest hareket hakkı var. temettü normalden yüksek olursa şaşırmayın !

3. Esas

Benimde dikkatimi çekti ULUSOY kendi web sitesinde HABER kanalı cevap vermiyor ,çok ilginç

Sayfa 242/242 İlkİlk ... 142192232240241242

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •