Sayfa 3/171 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1368 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FX Kliniği

Esas

Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Hocam başlık hayırlı olsun.

Başarılar ve bol kazançlar dilerim.
    Teşekkür ederim dostum

Esas

Alıntı Originally Posted by B.ERKAN Yazıyı Oku
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim Sn. dr.v tehlikenin farkındayım fakat hisse ve viopda tecrübeli olduğumdan demoda fazla zaman geçirmedim ama yinede mikro lot ile işlem yapıyorum.2 haftalık süreç içerisinde %18 kazanç elde ettim fakat yazdığınız gibi TEKNİK ANALİZ ve STOP LOSS foreks de işlem yapıyorsak elimizdeki en önemli unsurlar.
    Mükemmel kazanç. Tebrikler. Paylaşımlarınızı da beklerim...

Esas

Temel analiz benim için anlam taşımasa da
    Barış Esen ‏@barisesen 15 dk.15 dakika önce
    Fed tutanakları şahin mi güvercin mi sıcağı sıcağına 22:00'da Bloomberg HT'de...
    Fikirlerine değer verdiğim Sayın Şant Manukyan var sanırım....

4. Esas

başlığınız hayırlı olsun . Daha önce de başka başlıklarda yazdım , risk yönetimini bilmeden bazı arkadaşlar direkt teknik analize göre bir takım stratejiler geliştirip işlem yapıyorlar. Hatta bir arkadaş riski strateji belirler gibi ütopik bir tabir kullanmıştı ki tam evlere şenlik bir durum. Tekrarlamakta fayda görüyorum ki forex de YENİ trade yapan arkadaşlar okusun , alacağınız riskin yani olası kaybınızın sınırını sizin sermayeniz belirler , bu trade planının 1 numaralı kuralıdır sonra trade stratejisi oluşturursunuz , o stratejinin 1.ci maddesi de HANGİ VADEDE işlem yapacağınızdır. Strateji trade planının içindedir. Planı ana omurga olarak düşünün.
    Aslında bir şablon hazırlayıp onu buraya resim olarak göndersem daha iyi anlaşılır sanırım.

Esas

EU 1.2541 sell
    TP 1.2480
    SL 1.2575
    İşlem denemelerimdir ve
    Asla UNUTULMAMALIDIR Kİ YAZDIKLARIM ÇİZDİKLERİM YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP FALDAN ÖTEYE GEÇEMEZ

Esas

Teşekkürler
    Farklı düşünmüyoruz sayın LUCKY INVESTOR.
    Margin yönetiminiz yoksa sadece kumar oynarsınız...
    Şablonu gönderirseniz en azından bir çok kişi fikrini beyan eder. İyi olur.

Duhul
    May 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    71

Esas

Alıntı Originally Posted by dr.v Yazıyı Oku
    Mükemmel kazanç. Tebrikler. Paylaşımlarınızı da beklerim...
    Memnuniyetle Sn. dr.v Eurusd H4 grafikte takip ettiğim resim alt çizgi çok işime yaradı

Esas

Farklı olmayan çizgilerle sadece fibo ekleyerek takip ettiğim grafik de bu...

Sayfa 3/171 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •