Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 91 madde; 1 - 8 arası.

Konu: UMPAS-Umpaş Holding A.Ş.

Esas UMPAS-Umpaş Holding A.Ş.

Umpaş Holding A.Ş.

Firma web adresi: Umpaş Holding A.Ş.

Not: Umpaş Holding A.Ş. © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.

Web sitemizde bulunan tüm içerikler Umpaş Holding A.Ş. ' ne aittir. İzinsiz kullanım gibi durumlarda cezai işlem uygulanacaktır.

Esas

T.C. BAŞBAKANLIK SERMAYE PİYASASI KURULU [] 21.11.2014 20:33:46

21.11.2014 tarih ve 2014/32 sayılı SPK Bülteni

1. Halka açık ortaklık statüsünde olan ancak payları borsada işlem görmeyen Umpaş Holding A.Ş.’nin 42.000.000 TL
    ödenmiş sermayesini temsil eden paylarının Borsa İstanbul A.Ş. Serbest İşlem Platformu’nda işlem görmesi için hazırlanan
    izahnamenin onaylanması talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

Esas

memleketimin firması ve hiç güzel seyler hatırlamıyorum. hayırlısı olsun

Esas

uzak durulmasi gereken bir halka arz...ytd.olcun bicin...

Esas

Hayırlısı olsun diyeceğim ama böyle bir ülkede böyle bir spk ile bu ve benzeri şirketlerin hangi amaçla halka açıldığını ve sonlarının ne olduğunu geçmiş tecrübeler hep gösterdi. Benim şahis düşüncem halka yeni açılan şirketlere yatırım yapıp yazı tura oynamaktansa kendini yıllar içinde kanıtlamış, bir sürü olmasada bir kaç adam akıllı şirkete, ortak olmak yatırımcıyı abad etmesede bitap ta etmez...

Esas

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun diyeceğim ama böyle bir ülkede böyle bir spk ile bu ve benzeri şirketlerin hangi amaçla halka açıldığını ve sonlarının ne olduğunu geçmiş tecrübeler hep gösterdi. Benim şahis düşüncem halka yeni açılan şirketlere yatırım yapıp yazı tura oynamaktansa kendini yıllar içinde kanıtlamış, bir sürü olmasada bir kaç adam akıllı şirkete, ortak olmak yatırımcıyı abad etmesede bitap ta etmez...
    Bu şirketler zaten halka açık konumda,sadece yeni tebliğe göre borsada işlem görecekler.Yeni halka açılma yok..

Esas

http://i.hizliresim.com/2QDAOE.jpg

http://i.hizliresim.com/R6WM8Z.jpg

http://www.umpas.com.tr/galeri.php?dir=Anbera Sigorta Acilis

Arz'a katilmayi dusunuyordum taki firmanin websitesini ziyaret edene kadar ve bu sahislari gorunce

Esas

2000 yılında ortak olmuştuk. 2001 krizi ile UMPAŞ çok küçüldü ve batma noktAsına geldi bi kaç kez genel kuruluna katıldım. Ve büyük ortaklara 6-7 sene ödeme yapamamışlardı. Sonradan ödeyebildiler mi bilmiyorum. Memleketimin hissesi olsa da almam uzun vadeli olarak. Arkadaşında dediği gibi kendini ıspatlamış hisseler varken bu tarz yeni arzlarla kumara gerek yok.
    Not : Bu şirketin kurucuları zaten Gurbetçi Uşaklılar. Yüzlerce Almancı var şirkette ve çoğu 300-500bin mark ile ortak oldu. Bende 1000 mark ile ortak olmuştum zamanında Zor oldu ama paramı kurtarmak güzel oldu. Yakın geçmişteki sicilinin pekde parlak olmadığını bilerek alınız. Bol kazançlar.... YTD

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •