Sayfa 1/889 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7106 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Varantlar

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Talking Varantlar

Hayırlı uğurlu olsun.
    Bol Kazançlar

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Esas

ilk mesajımı da yazayım. bugün dax da 9600 lere kadar olacak (ilk beklentim en azından) düzeltmenin başlayacağını düşünüyorum

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Bandırma
    Gönderi
    4,826

Esas

Bismillah diyelim dükkanın bereketi kaçmasın herkeze bol kazançlar...hayırlı olsun yeni topic..

Esas

s.a. yeni sayfa şanslı olsun hep iş ve döçe yi öperiz inşallah

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Esas

hiç bişey çalışmıyor. telefondaki mobil, bilgisayardaki real trade.
    ne iş arkadaş.
    yapı kredi kaçtan açıldı görebilen yazarsa sevinirim

Esas

Alıntı Originally Posted by sefalet Yazıyı Oku
    s.a. yeni sayfa şanslı olsun hep iş ve döçe yi öperiz inşallah
    ,,,amin,,,,

Esas

Jeffrey Gundlach, ham petrol fiyatlarının şu andaki düzeyinin daha da altına inebileceğini, arz artışı ile gelebilecek bir kısır döngüde ABD petrolünün 70 doları görmesi halinde fiyatların daha da aşağı gidebileceğini söyledi.

Gundlach: Petrol 70 doları kırarsa daha aşağı inerGundlach: Petrol 70 doları kırarsa daha aşağı inerTahvil piyasası gurusu Gundlach, CNBC’de katıldığı programda petrol piyasalarında döngünün ikinci aşamasına gelindiğini, fiyatların 80 doların altına inmesiyle üreticilerin zorlanmaya başladıklarını kaydetti.

Ham petrol üretiminin, petrol gelirine bağlı olan bazı ülkelerce biraz arttırılmasıyla bir kısır döngüye girileceğini vurgulayan Gundlach, ABD petrolü WestTexas Intermediate (WTI) için varili 70 dolar düzeyinin “kuma çizilmiş bir çizgi” olduğunu, fiyatların bu düzeyin altına inmesi halinde daha da aşağıya gerileyebileceğini öne sürdü.

Gumdlach am petrol fiyatlarının varili 75 dolar düzeyinde olması durumunda tüketici fiyat endeksinin sıfıra yakın olacağını, yani enflasyon olmayacağını söyledi.

Fed’in 2015 de faizleri arttıracağını, ancak bunu ekonominin güçlenmesi nedeniyle değil, bunun kendilerinden beklendiği için yapacaklarını söyleyen Gundlach, “Fed faizleri arttırmak zorunda değil, ama sıfır düzeyinde olmasını da istemiyorlar. İçinden çıkılmaz bir durumdalar. Faizleri bakalım ne olacak diye arttırabilirler” dedi.

Duhul
    May 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,013

Esas

yahu başlayacağım ben böyle işin içine.
    dün onca risk al cuma son günü oaln varantta al. ekran göremiyorum değerse 0,04 den gitsin diye yaz. veriler gelsin bir bakarsın 0,05 olmuş.
    benim mal 0,04 gitti tabi.
    bir halt göremedik ki. keşke yazmayaydım.

Sayfa 1/889 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •