Sayfa 3/585 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4673 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ERBOS Erbosan Erciyas Boru Sanayii Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Daha bunlar iyi günler dostlar endex çıktıkça biz duseriz endeksin düşmesi lazim erbosun toparlanması için

Esas

son bilançonun iyi geleceğini herkes biliyor , bedelsiz havası bitmiş olsada bence buradalardan alım yapılıyor.... 100 ,200 lot al kenara koy , yıllarca bakma..ytd

Esas

biraz ortalığın sakinleşmesi iyi bence

Esas

Alıntı Originally Posted by metinacar Yazıyı Oku
    Borsa zirve yapti biz tarihi diplerdeyiz helal olsun erbos
    Tarihi dipler neresi pardon??

Esas

iYİ AKŞAMLAR GENÇLİK. Kuusra bakmayın kar satışı yapın uyarıları yaparken yasak yedik...Neyse ben 47 malyetlı elımde tutuyorum namuslu adamların hıssesını. Hısse 45 uzrıyekn uyarı yaptııgmda dalga da cok gectıler benımle. Ama o zamanlar pohpohlayanlara bır donun bakın kac tanesı burada. Bazıları satmamamız ıcın bızı belkı ısteyerek belkı ystemeyerek yonlendrdı;ben sadece bılınclı olarak bızı kandıranalra hakkımı hella etmıyorum. Ben bu hısseyı ertesı gune bırakmıyodum o gun bıraktık sabahında taban yedık..neyse artık umarız endeks dusmeye basladıgında bız daha da dıp yapmayız hepımzıe gecms olsun 48 nere 39 nere. Hem de sebepsiz

Esas

Sevgili çaylak ; aynen dediklerine imzamı atıyorum

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

çaylak sana katılıyorum ,, patronun adamları bir yükselme operasyonunda buradalar bir dip operasyonunda buradalar,, şimdi neredeler ?

Esas

Maalesef arkadaşlar hepimize geçmiş olsun ama şunu ogrendık kı ortada kalabalık varsa yıyecegımız tokat hep çok yakındır. Belki şu an paramızı yıyorlar belkı guluyorlar kıs kıs ama elımzıde bı kamyon zarar - aynı adamlar neden 40 uzerı aldın da x ten almamıstın dıyor;ama hısse artarken kar satışı yapılsın mı dedıgımızde aaa olurmu 3 haneler yakın ıması vermişlerdi.. şimdi dıyecekler kı kendı kararındı.. yahu etkılenıyoruz yazıalrdan;kı herkes de zaten etkılemek ıcın yazıyor.emın olun aynı kişiler farklı hesapalr acıp burada bı operasyon yaptılar. Neyse kı patronumuz guvenılır degıl !!! Neyse ky ıcın en guzelı kar eden şirket ulup uzunca beklemek dıyelım ve bekleyelım caresız

Sayfa 3/585 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •