Sayfa 274/274 İlkİlk ... 174224264272273274
Arama sonucu : 2188 madde; 2,185 - 2,188 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Esas

2 gündür satış veriyordum bu gün nedense elim varmıyor 2 ayda güzel kazanç sağladım hareket varken izlemesi zevkli diğer zamanlarda son derece sıkıcı

Esas

haftalık pasta,
    alan ve satanlar.
    takaslar arızalı.
    Attached Images Attached Images

3. Esas

Alıntı Originally Posted by mehmedine Yazıyı Oku
    Abicim Saygideger patronumuz Sibel hanim borsada islem gormeyen 2 milyon lotunu islem yapilabilir hale getirmek icin basvuruda bulunmus sadece. Buradan ben bu 2 milyonu satacam i nerden cikariyorsunuz. Nasil bu kadar emin oluyorsunuz ben anlamiyorum. BU 2 milyonun amaci benim kagidimi burut takasa sokmayindir. Evet sirkette onemli gelismeler var. Durum iyiye gidiyor, dahada guzel haberler gelecek. Bu haberleri kullanipta beni tekrardan zor duruma dusurmeyin diye bu 2 milyonu elinde koz olarak bulunduruyor. Cunku kagit brut takasa girdiginde sirket ortaklara al sat yaptiramadi. yoksa onlarda saglam bi ceza alacakti. Ama bu genel kurulda onlara bu alim satimi yapma yetkisi veriliyor. Ama 2 milyonuda gosteriyor. Ve diyorki ayaginizi denk alin. Olay bundan ibaret. YTD
    Biz bu tezgahı daha öncede başka hisselerde gördük satmıcak olsa neden Kote etsin ama bu fiyattan satar demiyorum illaki yukarı götürüp ordan vermek isticektir Buda hissede yukarı hareket olasılığını artırıyor takaslarda ilginç olaylara gebe
    Ytd değildir

Esas

sayın cefaks Subat basından itibaren alan ve satanları yollarmısınız tsk ederim

Sayfa 274/274 İlkİlk ... 174224264272273274

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •