Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 9 - 16 arası.

Konu: 2015 ford focus sedan

Esas

2 ay önce yeni mazda 3 aldım.mükemmel bir araba.arabalardan iyi anlarım.bu piyasada alınabilecek tek arabadır mazda.tek kusuru bence türkiyeye az sayıda gelmesi.

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    afyon
    Gönderi
    779

Esas

Alıntı Originally Posted by ERCEYLAN Yazıyı Oku
    2 ay önce yeni mazda 3 aldım.mükemmel bir araba.arabalardan iyi anlarım.bu piyasada alınabilecek tek arabadır mazda.tek kusuru bence türkiyeye az sayıda gelmesi.
    ve 2. elinde cok fazla deger kaybetmesi..

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    afyon
    Gönderi
    779

Esas

Alıntı Originally Posted by BUZ Yazıyı Oku
    fordlara o kadar para vermem abicim..............

mondeo focus iç aksam bakalit kalitesi bakımından eski modellerini aratıyor..............jetta da golf de öyle kaliteyi düşürmüşler..........

passatı gördüm fena değil.............model yükselince çok değişiyor işler...............

ama gözüm hep audilerde.............

o A4 mahvediyor beni..............mekik gibi gidiyor yolda............

çocuk gibi heves ediyorum o arabaya..............

yakın bir arkadasım 2014 a4 tdı quattro aldı yeni.1-2 defa kullanma fırsatım oldu gercekten bomba araba.özellikle virajlarda ne kadar zorlasanda arkayı bırakmıyor.yola yapışıyor.gecen haftada uludaga gitmiş,herkes yolda zorlanırken ben hic gaz kesmeden cıktım diyor.tabi hem şöför hem araba farkı..

4. Esas

Alıntı Originally Posted by ozn Yazıyı Oku
    ve 2. elinde cok fazla deger kaybetmesi..
    doğrudur.meraklısı alıyor daha çok.benim gibi alıp satan değilseniz senelerce sorunsuz binersiniz.

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    FİZAN
    Gönderi
    3,084
    Blog Yazıları
    1

Esas

Mazda 3 yeni kasa çok çok çekici olmuş...
    İkinci el değer kaybetmesi olmasa hiç düşünmeden alınabilir...
    Nedense türkiyede çok tutulmuyor !!!
    Linea ve fluance gibi tenekeler yok satarken !!!!

Yeni passatda çok şık yakıt tüketimi değerleride iyi..
    Ama maZdaya göre bir üst kuşakta bana pek hitap etmiyor..
    Jetta iç kalitesi ve kasa eskimesi negatif yönleri...

Yeni corolla da güzel....
    Focus o paraya alınacak son alman arabadır..

Esas

mazda iyi araba yapıyor...............subaru dan sonra japonların en kaliteli ikinci markası bence.............

323 95 model kullandım bir ara motor teknolojisi mükemmeldi............sessiz konforlu bir arabaydı........

ne yazıkki bizim türk tüketicisi alman seviyor...................... bende dahil..............

bugün gücüm yetse audi A4 tek favorim...............

ikinci seçeneğim yeni kasa passat olurdu.............audi başka bir boyut ..............

ikinci elllerinin fiyat olarak düşmesini bekleyeceğim ama zor görünüyor ............euro 3 lirayı aşmışken zor.......

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    FİZAN
    Gönderi
    3,084
    Blog Yazıları
    1

Esas

Audi a4 çok çok güZel ama düZgün motor yok..hacimyüksek olduğu için vergi yüksek..
    Ayrıca brn manuel vites harici arabaya binmem..
    Ama artık audi tüm modelleri otomatik vites ...

Benim için passat daha cazip ama audi gördüğümde bende bakalalıyorum hayran hayran..

Esas

Alıntı Originally Posted by cawresirfan Yazıyı Oku
    Audi a4 çok çok güZel ama düZgün motor yok..hacimyüksek olduğu için vergi yüksek..
    Ayrıca brn manuel vites harici arabaya binmem..
    Ama artık audi tüm modelleri otomatik vites ...

Benim için passat daha cazip ama audi gördüğümde bende bakalalıyorum hayran hayran..
    yalnız direksşyona entegre f1 vites seçenekleri var artık.............bi tıklatıyosun vites küçülüyor yada büyüyor ..........corollada bile var artık...........

dolayısıyla otomatik vites te artık hem manuel olarak devirlenme heyecanını yaşamak mümkün hemde zırt pırt debriyaj balatasını yiyip değiştirme derdi yok...........

otomatik transmisyon çok daha hesaplı..........yeterki yanlış bişiy yapıp şanzımanı dağıtmadıkça..............

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •