Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 22 madde; 17 - 22 arası.

Konu: 2015 ford focus sedan

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    afyon
    Gönderi
    779

Esas

Alıntı Originally Posted by cawresirfan Yazıyı Oku
    Audi a4 çok çok güZel ama düZgün motor yok..hacimyüksek olduğu için vergi yüksek..
    Ayrıca brn manuel vites harici arabaya binmem..
    Ama artık audi tüm modelleri otomatik vites ...

Benim için passat daha cazip ama audi gördüğümde bende bakalalıyorum hayran hayran..
    jettanın yeniledi kendini ciddi makyaj yedi güzel oldu..ben vw de en sevmedigim şey dsg farkı 12bin.yahu mercedes bile o kadar otomatik vites parası istemiyor be..bide bu dsg cok bozulan birşey.vw forumda bile en cok bundan şikayet ediyorlar.bozuluncada koca para.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

A4 2.0 TDI 177 hp multitronic € 23.352 63.984 ₺ 90% € 21.017 57.586 ₺ € 7.986 21.883 ₺ 1.192,50 ₺ 214 ₺ 266 ₺ € 52.966 145.126 ₺

http://www.audi.com.tr/etc/medialib/...motiv_audi.pdf

23.352 Avro ve 63.984 Liralık arabanın nasıl nihai tüketici fiyatının 145.126 liraya çıkışını görmektesiniz.

Yuh bile az kalır buna...

"Yazık bu millete" mi desek, "az bile" mi desek artık sizin fıtratınıza kalmış.

Duhul
    Apr 2013
    İkamet
    Ödemiş
    Gönderi
    423

Esas

Sedanı güzeldi zaten....hb ne oldu acaba...o nasıl bir tasarım oyle,nasıl bir stop grubu çizimidir...

Duhul
    Nov 2011
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    3,741

Esas

Yine Alamanlar fethetmiş gönülleri. Vw Grubu kaliteli olabilir ama Doğuş Oto distrübütörlüğünü bi araştırın derim. Ferit abi, Et lokantası işletme gibi düşünüyor olmalı. 1 porsiyon biftek 350 TL.

Ayrıca marka takıntısına takılmadan, saf sürüş zevki için >>> Alfa Romeo Guiletta

Esas

Alıntı Originally Posted by evergreen Yazıyı Oku
    Yine Alamanlar fethetmiş gönülleri. Vw Grubu kaliteli olabilir ama Doğuş Oto distrübütörlüğünü bi araştırın derim. Ferit abi, Et lokantası işletme gibi düşünüyor olmalı. 1 porsiyon biftek 350 TL.

Ayrıca marka takıntısına takılmadan, saf sürüş zevki için >>> Alfa Romeo Guiletta
    Eski arabam olur kendisi.Muadilleri Audi A3,Mercedes A serisi,Bmw 1,16 arasındaki çok net en iyi arabadır.Hem tip olarak hem de motor performansı olarak.Fiyatı da ayrı güzeldir.Sadece 1 kere test etmen yeter hemen seni büyüsü altına alır.Tek dezavantajı üzerinde çok fazla nazar olması.

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    afyon
    Gönderi
    779

Esas

https://www.youtube.com/watch?v=_x6OAxFdWTI#t=50
    4 çeker 2.3 litre Focus RS. Daha fazla detay çıkınca buraya eklicem
    Pist'te bu motor ve 4 çekerden çok şey bekliyorum.ayrıca mükemmel bir sesi vardır

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •