Sayfa 3/328 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2617 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Esas

AÇIKLAMA:

28.04.2014 tarihinde gerçekleştirilmiş olan Genel Kurulda alınan yetkiye istinaden, Şirketimiz tarafından 10 milyon TL tutarında bağış yapılmıştır.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Bedri Akdemir Yazıyı Oku
    AÇIKLAMA:

28.04.2014 tarihinde gerçekleştirilmiş olan Genel Kurulda alınan yetkiye istinaden, Şirketimiz tarafından 10 milyon TL tutarında bağış yapılmıştır.
    Genel kurulda hisse geri alımı yetkiside alınmıştı ama nedense ses seda yok enteresan 31 aralığa kadar sabırsızlıkla gelecek haberi bekliyorum.az değil 1 lot 4 tl oluncaya kadar ve milyon milyon lotlar noldu acaba? Alındı mı ? Alındıysa neden açıklama yok ?
    Bekliyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by Vidocq06 Yazıyı Oku

Bu da çok kısa vadeli düşüncem kırmızı direnci kıramayıp 2,66'ya ineceğini düşünüyorum.
    Yukarı hedeflerim ise yukarıda zaten belli 3,35 ve 3,84 ilk etapta...

hocam aşagı gelirse sanki orda kocaman bir TOBO görünüyor.

Esas

param olsa bugün endeksi kaldırırdım bu nedir ya hacimsizlik rekoru kıracak endeks. piyasa kapalı mı yoksa ben boşuna izliyorum

5. Esas

Alıntı Originally Posted by kul1905 Yazıyı Oku
    hocam aşagı gelirse sanki orda kocaman bir TOBO görünüyor.
    evet tobo gözüküyor sag omuzun altı 2.66 gibi ama olur mu olmaz mı bunu bilemeyiz para çiziyor çünkü....

Esas

Hocam desteğe gelip aşagı kırarlarsa 90 centte alırız yine solugu o zaman. Hee dolar 3 lira olursa o ayrı.

Esas

Yabancı takasını isteyen arkadaş vardı %66 (Citi+ Deutsche) + %6 HSBC =Toplamda %72 Yabancı + %4 Şirket + %6 Emeklilik fonları... Stabil %82 oluyor...
    Son düzenleme : Vidocq06; 26-12-2014 saat: 00:42. Sebep: takas

Esas

Alıntı Originally Posted by kul1905 Yazıyı Oku
    param olsa bugün endeksi kaldırırdım bu nedir ya hacimsizlik rekoru kıracak endeks. piyasa kapalı mı yoksa ben boşuna izliyorum
    Noel, yabancılar tatilde Bu endekste hacmi yabancıların yaptığının en büyük kanıtı

Sayfa 3/328 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •