Sayfa 417/417 İlkİlk ... 317367407415416417
Arama sonucu : 3333 madde; 3,329 - 3,333 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Oldu olacak bu GENÇELLER alsın ESEM'i onlarda bizde kurtulalım. Olmaz olmaz demeyelim..

Esas

Bilanço gelmedi hayırdır..

3. Esas

Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Oldu olacak bu GENÇELLER alsın ESEM'i onlarda bizde kurtulalım. Olmaz olmaz demeyelim..
    Zaten Esemin ismi hariç her şeyini ücreti Cenk'e ödeyerek aldılar. Sonuçta resmi olarak ödeyip almadıkları için içi boşalmış bir esem kaldı. Slazenger Türkiye temsilciliğini resmi ödeme yapmadan aldılar. Esem terlik üretimini resmi para ödemeden aldılar. Esemi kendi binalarına taşıdılar. Geriye sadece isim hakkı kaldı ona da yönetim kurulu üç kuruşa satış kararı çıkartır satar, başka başka da banka kredileri kalır onları da biz alırız. Senaryo belli de biz inat ediyoruz, üç kuruşumuz kaldı onu da alsınlar diye.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by erdemsezer Yazıyı Oku
    Zaten Esemin ismi hariç her şeyini ücreti Cenk'e ödeyerek aldılar. Sonuçta resmi olarak ödeyip almadıkları için içi boşalmış bir esem kaldı. Slazenger Türkiye temsilciliğini resmi ödeme yapmadan aldılar. Esem terlik üretimini resmi para ödemeden aldılar. Esemi kendi binalarına taşıdılar. Geriye sadece isim hakkı kaldı ona da yönetim kurulu üç kuruşa satış kararı çıkartır satar, başka başka da banka kredileri kalır onları da biz alırız. Senaryo belli de biz inat ediyoruz, üç kuruşumuz kaldı onu da alsınlar diye.
    Sayin erdemsezer çok güzel ve faydalı paylaşımlarinizdan hatırlıyorum sizi bir zamanlar bu esemi mahkemeye vermek icin birlesebilecegimizi soyleyip avukat tanıdığı olan varsa birlikte bişey yapabilecegimizi söylemiştim hala aynı tezimi savunuyorum göz göre göre soyuluyoruz ve hepimiz seyirci kalıyoruz tanıdık avukat varsa ben 2500-3000 lirayi gozden cikarabilirim. Benim anlamadigim tek konu gecende iflas davasiyla ilgili Kap a bildirim yaptılar. O gün bayağı bir satış olmasına rağmen satıcılari yüksek lotlarla karsiladilar. Bu kadar satış olduğu bu alıcılar kim. Bunların hepsi algimizla oynayip bize sattirmayi mi çalışıyorlar yoksa gerçekten iflas hazir biz kendimizi mi avutuyoruz.

Sayfa 417/417 İlkİlk ... 317367407415416417

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •