Sayfa 1005/1005 İlkİlk ... 5505905955995100310041005
Arama sonucu : 8040 madde; 8,033 - 8,040 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) 4

Esas

Faizde 1 puan artış bekliyoruz.14-15 arasına yolculuk başladı..

Esas

Hocam DCD de dolara gecersen taşıma maliyeti vardır.karlıyim demek için yıl basi ve yılsonu arası getirin ne portföy o onemli?!ayrıca 2 3 yıl bakmak lâzım.

Esas

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Faizde 1 puan artış bekliyoruz.14-15 arasına yolculuk başladı..
    TCMB baskanının değişimi konusunda kafam karışık. Eğer faizsiz bankacılık kökenli birini getirirlerse bu sağlıklı ve mantıklı yükselişi durduracaktır. İçimden bir diğer histe başçının devam edeceğini söylüyor. Ama ters bir hareket olursa ilk defa TL de bu kadar risk görüyorum. TL mevduatçısıyım. Ama tcmbye faizsiz bankacılıktan bir isim geleceğine dair en ufak bir emare ortaya çıkarsa ilk defa dövize geçeceğim. Büyük ihtimalle DCD ile yapmayı planlıyorum. Ama ilk defa bu karar kararsız hissediyorum. Piyasada bu konuyla ilgili algı ne yönde acaba.

4. Esas

Arkadaşın önceliği belli.. Bir indirim gelirse bu konuşmanın üzerine hiç şaşırmam.. Tabi piyasa faizini yine kendi belirler...

http://www.ntvpara.com/haberler/ekon...emiz-gerekiyor

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    3,121

Esas

Emlak satışları genelde Mart-Haziran döngüsünde oluyor ,
    sonra millet emlak alım modundan çıkıyor, tatile , yazlığa falan gidiyor
    Merkez bedeli ne olur olsun bu süre zarfında faizin artışına izin vereceğini sanmıyorum
    Yani bu süre diliminde(4 ay) acı , ızdırap mevduatçının sırtında olacak ,
    Temmuz'a kadar 13-13.50 devam ederiz gibime geliyor
    Ben Temmuz'dan sonra faizde kopuş bekliyorum
    Tahmin

Esas

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Hocam DCD de dolara gecersen taşıma maliyeti vardır.karlıyim demek için yıl basi ve yılsonu arası getirin ne portföy o onemli?!ayrıca 2 3 yıl bakmak lâzım.
    Onun için gün içinde elden çıkarmaya bakıyoruz. Gece tutarsam da gecelik 2.50

Esas

Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Arkadaşın önceliği belli.. Bir indirim gelirse bu konuşmanın üzerine hiç şaşırmam.. Tabi piyasa faizini yine kendi belirler...

http://www.ntvpara.com/haberler/ekon...emiz-gerekiyor
    Bence uzun nun laflarını kaale alın ve oyununuzu ona göre kurun. Yumurtaların hepsini tek sepete koymayın, en basit ve en çok gerçekliği olan yatırım tavsiyesidir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 1005/1005 İlkİlk ... 5505905955995100310041005

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •