Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 35 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GÖz GÖz GÖztepe

Esas

2. lig A kategorisindeki ALTAY 1.lige çıkar inşallah.ALTAY a destek

heimann Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by CAPİTAL Yazıyı Oku
    2. lig A kategorisindeki ALTAY 1.lige çıkar inşallah.ALTAY a destek
    izmir'in takımlarının mali gücü, aynı izmirli şirketlerin borsadaki hisseleri gibi.

Yani Batık.... Göztepe'yi Yeni Asır ve Dinç Bilgin mafyası bu hale getirdi. 1. Ligden aldıkları takım, bu sezon elektriksiz susuz patates sahası gibi tesislerde çalışmak zorunda kaldı. Sonuç ortada....

Dinç Bilgin, Kamil Uçar gibi kansızlar bayram etsin.. Bu noktaya onlar getirdi bu güzide takımı. Çok üzülüyorum çoook.....

Altay içinde pek umutlu değilim maalesef,...

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    suadıye -- ....
    Gönderi
    4,302

Esas

Izmır gıbı bır sehir bırakın kume dusmeyı,2.lıgı fılan nasıl olurda hersene kafaya oynayan bır takım cıkaramaz..Bunu hıcbır zaman anlayamadım,anlayamayacagım...

Esas

izmirde herkes sanki el ele vermiş şehrin takımlarının başarısız olması için yoğun mücaddele vermekte .

bence asıl sorun iyice etüd edilmeden yapılan şirketleşmeler .

bakınız cem uzan adana takımlarını ne hale getirdi .

takımları astronomik rakamlarla borçlandırıyorlar . sonrası

sonrası malum . batık şirketin başına paralı yönetici gelirmi .

yani bu kulüpleri önce fesh edeceksin sonra sıfırdan yola devam ..

göztepe bu asalaklardan kurtulmak için son çareye başvurmuştur.

sanırım en doğrusuda bu .

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

Alıntı Originally Posted by bourbon Yazıyı Oku
    Izmır gıbı bır sehir bırakın kume dusmeyı,2.lıgı fılan nasıl olurda hersene kafaya oynayan bır takım cıkaramaz..Bunu hıcbır zaman anlayamadım,anlayamayacagım...
    kesinlikle haklısın.ve ben sorunun birbirimize yeterince kenetlenememizde yeterince destek olamamamızdan kaynaklandığını düşünüyorum...
    VESTELMANİSAMIZ var onuda ligin 2.yarısı ne olduğunu bile anlayamadığımız sebeplerden nerdeyse küme düşecek pozisyona getirdiler..
    anlamak mümkün değil sen gel 1.yarıya bar bernde ligin 2.yarısına ne oldu değişen ne...değişen üzerinde oynanan oyunlar birbirimize desteğimizin tam sağlanamaması.

Esas

Alıntı Originally Posted by BORSAHİSSE Yazıyı Oku
    kesinlikle haklısın.ve ben sorunun birbirimize yeterince kenetlenememizde yeterince destek olamamamızdan kaynaklandığını düşünüyorum...
    VESTELMANİSAMIZ var onuda ligin 2.yarısı ne olduğunu bile anlayamadığımız sebeplerden nerdeyse küme düşecek pozisyona getirdiler..
    anlamak mümkün değil sen gel 1.yarıya bar bernde ligin 2.yarısına ne oldu değişen ne...değişen üzerinde oynanan oyunlar birbirimize desteğimizin tam sağlanamaması.
    BU manisa olayında döndü bi dolaplar ama neysse....

Esas

acaba borclarını sıldırmek ıcın bılerek dusmus olmasınlar. malum klup bayagı bı ekonomık sıkıntı ıcınde.

Esas

Alıntı Originally Posted by rekorb Yazıyı Oku
    BU manisa olayında döndü bi dolaplar ama neysse....
    kesinlikle

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •