Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Birdman

Esas Birdman

Filmi seyrettim ve çok beğenmedim. Sanırı bir filmi izlemeden onun hakkındaki eleştirileri veya ödüllerini dikkate almamak ya da en iyisi hiç bir şey bilmeden izlemek gerek. Beklentiler çok yüksek olunca müthiş bir film izleyeceğimi düşündüm. Belki de müthişti ve ben anlamadım. Tamam kamera çekimleri, oyunculuk atmosfer muhteşem yönetmen olağanüstü, sürükleyici yapısı var ama neden Birdman Oscar adayı olmuş da interstellar olmamış dedirtti sonunda.

Notum: 6/10
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Farklı ve özel bir film, zaten yönetmenin diğer filmlerinde çok iyi. 21 gram olsun Köpekler aşklar paramparça olsun

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Esas

Sev (e) medim bu filmi...
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •