Sayfa 2/575 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4600 madde; 9 - 16 arası.

Konu: faiz..emlak..dolar..altin.. tezgah alti ve tezgah ustu genel bilgi ve yorum basligi

Esas

Alıntı Originally Posted by nowussy Yazıyı Oku
    Basligimiz hayırlı olsun.
    Arkadaşlar internet Bankacılığindan XAU/USD işlemi yapabileceğim bildiginiz bir banka var mı ?
    Portföyümün büyük kısmı altında (gram altın TL olarak), doların geldiği seviyelerden dolayı portföyümu usd/TL kurundan arindirmak ve XAU/USD olarak altın tutmaya devam etmek istiyorum.
    forex olmaz çünkü kendime güvenemiyorum.
    Bilgisi olan varsa paylasirsa memnun olurum.
    Bol kazançlar.
    Bütün bankalarda Altın alım satım işi var:http://www.canlialtinfiyatlari.com/a...lan-banka.html

Fiziki olarak teslim almak istiyorsanız Kuveyt Türk'te var sanırım.
    Son düzenleme : Acabacı; 31-01-2015 saat: 19:41.

Esas

başlıkta kı faiz kısmı fazla olmamışmı yanı faız harıcı herşey olmalı yoksa cıft başlık olur yıllardır mudavımı oldugumuz başlık boşa gıder.

Esas

Alıntı Originally Posted by Acabacı Yazıyı Oku
    Bütün bankalarda Altın alım satım işi var:http://www.canlialtinfiyatlari.com/a...lan-banka.html

Fiziki olarak teslim almak istiyorsanız Kuveyt Türk'te var sanırım.
    Sayın Acabaci, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Fiziki olarak teslim almak gibi bir niyetim yok. Tersine al sat yaparak kar yapmaya çalışacağım. Sadece şimdiye kadar gram altın TL alıp satiyordum. Son günlerde ekonomi yönetimi merkez bankasina çok karışır oldu. Bu sebeple dolar çok oynak ve tarihi zirvelerde. Gram altın TL işlemleri dolar/TL paritesinden etkileniyor. XAU/USD olarak al sat yaptığınızda ise TL olayın dışında kaliyor. Türk lirasını olayin disina tasimak istiyorum. Foreks piyasalarinda XAU/USD alınıp satilabiliyor ama o kurumlara da güvenip o kadar parayı oraya gönderemem.

Hepimizin amacı enflasyona karşı birikimlerimizi korumak, ben de altının iniş cikislarindan kar ederek bunu sağlamaya çalışıyorum.
    Altın fonlarını inceledim. Hepsi XAU/TL cinsinden getiriye göre hareket ediyor. Anapara korumalı şemsiye fonlar var ama onlarda da opsiyon alıp satıyor.

Garanti, is Yapikredi Akbank gibi bir bankada istediğim enstrüman varsa ons altın dolar alıp saticam.

Bol kazançlar.

Esas

Hayırlı olsun,syglar...

Esas

Gerekli bir başlıktı. Hayırlı olsun.
    Portfoy dagılım ve opsiyonları da tartışılabilir.

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,564

Esas

Alıntı Originally Posted by Turbey35 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sn çaki. Beni endişendiren tek şey, insanların alışkanlıklarını kolay kolay bırakamamasıdır. Yani öteki tarafa sadece oran yazılırsa günde iki, üç bazen de hiç mesaj yazılmaz. Dolayısıyla siz var gücünüzle, can siparene bir şekilde, burayı ayakta tutabilmek için çalışırsanız, burası iş yapabilir
    Benim boyle bir mucadelem olmaz.....sadece kurallara uyulmasi amacli acilmis bir baslik....benden rica edildi bende actim.....ben olmasam baska bir yoldasimda acardi.....ben sadece araci oldum....yazilarimizin silinmesi hos olmuyordu.....isteyen istedigi yere yazabilir.....bende diger basliga oran yazarim....genel goruslerimi buraya yazarim.....diger baslikta devam eder.....riske girip kacak yazi yazmak isteyende diger basliga yazabilir.....tabiki minareyi calan yazilarininda silinebilecegi riskinide tasir.....ceza yemeyide goze alir.......sevgiler....

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,564

Esas

Alıntı Originally Posted by p@r@m@ni@ Yazıyı Oku
    başlıkta kı faiz kısmı fazla olmamışmı yanı faız harıcı herşey olmalı yoksa cıft başlık olur yıllardır mudavımı oldugumuz başlık boşa gıder.
    Fazla mal goz cikarmaz.....umumi baslik burasi....

Esas

Alıntı Originally Posted by nowussy Yazıyı Oku
    Sayın Acabaci, bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Fiziki olarak teslim almak gibi bir niyetim yok. Tersine al sat yaparak kar yapmaya çalışacağım. Sadece şimdiye kadar gram altın TL alıp satiyordum. Son günlerde ekonomi yönetimi merkez bankasina çok karışır oldu. Bu sebeple dolar çok oynak ve tarihi zirvelerde. Gram altın TL işlemleri dolar/TL paritesinden etkileniyor. XAU/USD olarak al sat yaptığınızda ise TL olayın dışında kaliyor. Türk lirasını olayin disina tasimak istiyorum. Foreks piyasalarinda XAU/USD alınıp satilabiliyor ama o kurumlara da güvenip o kadar parayı oraya gönderemem.

Hepimizin amacı enflasyona karşı birikimlerimizi korumak, ben de altının iniş cikislarindan kar ederek bunu sağlamaya çalışıyorum.
    Altın fonlarını inceledim. Hepsi XAU/TL cinsinden getiriye göre hareket ediyor. Anapara korumalı şemsiye fonlar var ama onlarda da opsiyon alıp satıyor.

Garanti, is Yapikredi Akbank gibi bir bankada istediğim enstrüman varsa ons altın dolar alıp saticam.

Bol kazançlar.
    yapıkredi de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımlar- Döviz / Altın *Çapraz Döviz İşlemleri

Sayfa 2/575 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •