Sayfa 3/575 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4600 madde; 17 - 24 arası.

Konu: faiz..emlak..dolar..altin.. tezgah alti ve tezgah ustu genel bilgi ve yorum basligi

Esas

Alıntı Originally Posted by chucky68 Yazıyı Oku
    Benim boyle bir mucadelem olmaz.....sadece kurallara uyulmasi amacli acilmis bir baslik....benden rica edildi bende actim.....ben olmasam baska bir yoldasimda acardi.....ben sadece araci oldum....yazilarimizin silinmesi hos olmuyordu.....isteyen istedigi yere yazabilir.....bende diger basliga oran yazarim....genel goruslerimi buraya yazarim.....diger baslikta devam eder.....riske girip kacak yazi yazmak isteyende diger basliga yazabilir.....tabiki minareyi calan yazilarininda silinebilecegi riskinide tasir.....ceza yemeyide goze alir.......sevgiler....
    Aslında diğer topicde şunu yazma, bunu yazma şeklinde itirazlar da bu şekilde önlenmiş olacak. Üstelik başlıkta, tezgah altı, üstü bilumum tanımlar da var Bu durumda iki başlık birbirinden kesin olarak ayrılmamış. Bu başlık diğerini de içine almış. Neticede iki başlıktan biri aktivitesini yitirecek gibi geliyor bana. Burada her şey paylaşılsa dahi borsaya girin gibi önermelere şiddetle karşıyım. Yani burasının da bir sınırı olmalı. Hoş zaten mevduatçı arkadaşlar da bu tür girişimleri püskürtürler Tekrar hayırlı olsun.

Esas

Alıntı Originally Posted by kutsi9 Yazıyı Oku
    yapıkredi de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırımlar- Döviz / Altın *Çapraz Döviz İşlemleri
    çok teşekkür ederim, tam aradığım şey buydu..

3. Esas

hayırlı olsun...

Esas

Alıntı Originally Posted by Turbey35 Yazıyı Oku
    Aslında diğer topicde şunu yazma, bunu yazma şeklinde itirazlar da bu şekilde önlenmiş olacak. Üstelik başlıkta, tezgah altı, üstü bilumum tanımlar da var Bu durumda iki başlık birbirinden kesin olarak ayrılmamış. Bu başlık diğerini de içine almış. Neticede iki başlıktan biri aktivitesini yitirecek gibi geliyor bana. Burada her şey paylaşılsa dahi borsaya girin gibi önermelere şiddetle karşıyım. Yani burasının da bir sınırı olmalı. Hoş zaten mevduatçı arkadaşlar da bu tür girişimleri püskürtürler Tekrar hayırlı olsun.
    Sayın Turbey35, ben diğer topikte uygunsuz kaçar diye borsa ile ilgili hiçbir şey paylaşmamaya özen gösterdim. Sonuçta rahatsız olanlar oluyor milleti rahatsız etmeye ne gerek var. O sebepten böyle bir topik gerçekten gerekliydi bir eksiği tamamladı boşluğu doldurdu. Burada chucky yoldaşın dediği gibi

"Banka Faizlerine alternatif olarak tum alternatif gordugumuz yatirim urunlerini ayrintili paylasabilecegimiz yeni bir baslik acmam talebiyle tum yoldaslarimiza hayirli olsun diliyorum....burada mevduat faizine alternatif tum girisimci urunleri paylasabiliriz "

mevduata alternatif olabileceğine inandığımız tüm ürünleri paylaşıp tartışabileceğimiz bir topik.
    yoksa burada da borsa kumardır, ev satın almak beton lobisidir v.s. diye saçma sapan yorumlar olmasın, bu şekilde topik kirlenmesin lütfen...

birisi mevduattan başka ürünlerden hoşlanmıyorsa tamam eyvallah, saygı duyarız ama onun yeri ayrı bunun yeri ayrı artık. O yüzden bu topikte ben şahsım adına yeri geldiğinde, altın, emlak, dolar, swap, dcd, eurobond özel sektör bonoları ve elbette borsa ile ilgili paylaşımlarda bulunabilmek isterim.

Önceki topikte mevduat dışında hiçbir finansal ürüne yatırım yapmayacak arkadaşlar, mevduat dışında sayfalarca yazı okuyunca haklı olarak tepki gösteriyorlardı. Ama burada öyle borsadan bahsedilmesin, gayrimenkul övülmesin v.s. gibi söylemler olmasın artık.. sonuçta hepimizin amacı bin bir emekle biriktirdiğimiz tutarı enflasyona ezdirmeden reel getiri elde edecek şekilde artırmaya çalışmak..

benim şahsım adına ricam, siyasi, dini, adaletle, dış politika ile ilgili paylaşımların olmaması.. sonuçta israil-filistin olayını konuşmanın ya da Türkiyenin ABD yerine Rusya ya yakınlaşmasını tartışmanın v.s. hiçbirimize bir faydası dokunmuyor polemik yaratmak dışında...

sevgiyle kalın.

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    616

Esas

Alıntı Originally Posted by nowussy Yazıyı Oku
    sonuçta hepimizin amacı bin bir emekle biriktirdiğimiz tutarı enflasyona ezdirmeden reel getiri elde edecek şekilde artırmaya çalışmak..

benim şahsım adına ricam, siyasi, dini, adaletle, dış politika ile ilgili paylaşımların olmaması.. sonuçta israil-filistin olayını konuşmanın ya da Türkiyenin ABD yerine Rusya ya yakınlaşmasını tartışmanın v.s. hiçbirimize bir faydası dokunmuyor polemik yaratmak dışında...

sevgiyle kalın.
    aynen katılıyorum ..

Duhul
    Jun 2012
    İkamet
    Istanbul - Bahçeşehir
    Gönderi
    47

Esas

Hayirli olsun,
    her zaman takipteyiz.
    Peki benim gibi daha yolun basindakiler ne yapacak.
    Mevduat birikimimiz az; evler uctu. Arsadan anlamiyorum . Kandirirlar hemen beni.Topraktan satilan bahcesehir beylikduzu yeni site evler 1+1 185.000 TL arti birde 10 yillik faiziyle 300.000 Tl yi buluyor. Ve evler daha toprakta hemen teslim degil. Benim butcede birtek innoviya uygun ona da ben guvenemiyorum. hemen teslimlerde ise (innovia) ancak 1+1 140binlikler uygun onda da 500 TL ev kirasi alabilmek icin ugrasicaz. Ciddi ciddi hanima da, bir ikinci el araba alayim diyorum. para bosta duruyor. Kilitlendik para biriktirmeye devam ...
    Sizlerin degerli onerilerini bekliyoruz.

Esas

Yeni topik hayırlı olsun,

Cenk abime saygılarımı sunuyorum, bir müddettir uzak kalmıştım. Tüm forumdaşlara güzel paylaşımlar diliyorum...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,564

Esas

Alıntı Originally Posted by kazandibi Yazıyı Oku
    Hayirli olsun,
    her zaman takipteyiz.
    Peki benim gibi daha yolun basindakiler ne yapacak.
    Mevduat birikimimiz az; evler uctu. Arsadan anlamiyorum . Kandirirlar hemen beni.Topraktan satilan bahcesehir beylikduzu yeni site evler 1+1 185.000 TL arti birde 10 yillik faiziyle 300.000 Tl yi buluyor. Ve evler daha toprakta hemen teslim degil. Benim butcede birtek innoviya uygun ona da ben guvenemiyorum. hemen teslimlerde ise (innovia) ancak 1+1 140binlikler uygun onda da 500 TL ev kirasi alabilmek icin ugrasicaz. Ciddi ciddi hanima da, bir ikinci el araba alayim diyorum. para bosta duruyor. Kilitlendik para biriktirmeye devam ...
    Sizlerin degerli onerilerini bekliyoruz.
    Basaksehirden evini aldin....dayali doseli bir site....basaksehirin gelecegide parlak....daha yolun basinda maca 1-0 galip basladin.....30 lu yaslarinda kendi cabanla bu zamanda ev almak buyuk istir....arabanida kendin aldin....bu asamadan sonra sana tavsiyem mevduat-dolar birikimine devam etmen....az cok deme.....unutma sifirdan basladin ve evini arabani aldin.....seni takdir ediyorum.....anlamadigin isede bulasma....arsa isi risklidir.....eger yatirim dusuncen varsa istanbul gibi yerde havaalanlarina yakin lokasyonlardan 1+1 yeni proje ev-ofis tarzi yerlerede bakman.....istanbulun nufusu surekli artiyor....evlenenler, bosananlar ,yeni evli genc ciftler, yaslilar vs vs bu tip yerler hic bos kalmaz....ama kiralamasi yuksektir.....temiz dukkan tarzi yatirimlardir.....sen akilli adamsin.....tasarufunuda bilirsin.....sana guveniyorum......

Sayfa 3/575 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •