Sayfa 1/575 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4600 madde; 1 - 8 arası.

Konu: faiz..emlak..dolar..altin.. tezgah alti ve tezgah ustu genel bilgi ve yorum basligi

Duhul
    Dec 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,564

Esas faiz..emlak..dolar..altin.. tezgah alti ve tezgah ustu genel bilgi ve yorum basligi

Banka Faizlerine alternatif olarak tum alternatif gordugumuz yatirim urunlerini ayrintili paylasabilecegimiz yeni bir baslik acmam talebiyle tum yoldaslarimiza hayirli olsun diliyorum....burada mevduat faizine alternatif tum girisimci urunleri paylasabiliriz ......tum asil evimiz olan mevduat faizleri basligindan transfer dileklerimizle.....alay:

Duhul
    Jan 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    616

Esas

heyooooo!!!!
    hey özgürlük.. sağol chucky yoldaş..
    cümlemize hayırlı olur işallah.

Esas

süper tebrikler !

Esas

Hayirli olsun.
    Syg,

Duhul
    Mar 2014
    İkamet
    aşağı hokkaido dolayları
    Gönderi
    222

Esas

hayırlı olsun da sanki bir şey eksik ''borsa'' mevduat başlığının altını günlükçü kahvesine çevirenler umarım bu işe alınmazlar.
    gene de çok iyi oldu, o başlık amacına hizmet etsin, burada da alternatif yatırım ürünlerini tartışalım.

Esas

Tebrikler açığı yakalamışsınız

Esas

Basligimiz hayırlı olsun.
    Arkadaşlar internet Bankacılığindan XAU/USD işlemi yapabileceğim bildiginiz bir banka var mı ?
    Portföyümün büyük kısmı altında (gram altın TL olarak), doların geldiği seviyelerden dolayı portföyümu usd/TL kurundan arindirmak ve XAU/USD olarak altın tutmaya devam etmek istiyorum.
    forex olmaz çünkü kendime güvenemiyorum.
    Bilgisi olan varsa paylasirsa memnun olurum.
    Bol kazançlar.

Esas

Hayırlı olsun Sn çaki. Beni endişendiren tek şey, insanların alışkanlıklarını kolay kolay bırakamamasıdır. Yani öteki tarafa sadece oran yazılırsa günde iki, üç bazen de hiç mesaj yazılmaz. Dolayısıyla siz var gücünüzle, can siparene bir şekilde, burayı ayakta tutabilmek için çalışırsanız, burası iş yapabilir

Sayfa 1/575 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •