Sayfa 2/184 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SAFGY - saf gayrımenkul yatırım ortaklıgı a.s

Esas

daha öncede yazdım 1.18 geçilirse hızlı alış dalgası gelir...

Esas

saf altınım benim bir gün şovyap artık o gün buğünmü?

Esas

Pazarlıklar ilerledikçe tepki hareketleri başlayacaktır.Hesabdan anlayanlar söyleyebilirmi 1 hisse ne kadardan gidebilir.öz sermaye bölü toplam hisse adedi formülü var ama hissenin şu anki fiatı hesaplanıyor ve tekli edilen tutarla tekrar işlem yapılıyor.Teknikten anlayan arkadaşlar yardımcı olursa.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Sazeli Yazıyı Oku
    Pazarlıklar ilerledikçe tepki hareketleri başlayacaktır.Hesabdan anlayanlar söyleyebilirmi 1 hisse ne kadardan gidebilir.öz sermaye bölü toplam hisse adedi formülü var ama hissenin şu anki fiatı hesaplanıyor ve tekli edilen tutarla tekrar işlem yapılıyor.Teknikten anlayan arkadaşlar yardımcı olursa.
    hisse haftalık dolar bazlı grafiğinde 0,38 $ ile 0,59 $ arasında sıkışmış görünüyor. eğer haftalıkta 0,52 $ seviyesi kırılır ise 0,68 $ a kadar hareketlenme görülebilir. eğer bu hareket gerçekleşir ise az önce bahsettiğim yaklaşık 20 cent lik sıkışma alanı yukarı katlanacak ve hedef yaklaşık 0,80 $ olacaktır. (TL fiyatı bu seviyeler görüldüğünde piyasada olan dolar kuru ile çarpılarak tespit edilebilir.)

senaryonun olası süresi; 4-5 ay

(Bu senaryoda satış haberi vb beklentiler düşünülmeden sadece teknik olarak bakılarak değerlendirilmiştir.)

Kesinlikle Yatırım / Batırım tavsiyesi değildir.

Esas

1.18 kırsın diye az bişey bende alayım.bakalım uğurlu olacakmı ??

Esas

a o 1.18 oldu kapanış bakalım ne olacak.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

teyzeler amcalar nerede
    güçleri yetmiyor garibanların
    1.22 yazdım alırsan al veriyorum bıyıklı takımı

8. Esas

Alıntı Originally Posted by alex13 Yazıyı Oku
    teyzeler amcalar nerede
    güçleri yetmiyor garibanların
    1.22 yazdım alırsan al veriyorum bıyıklı takımı
    üstat teyzelerle amcalar halaya son kalkar biliyorsun. önce gençler kurtlarını döker sonra sahneyi onlar alır

Sayfa 2/184 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •