Sayfa 145/145 İlkİlk ... 4595135143144145
Arama sonucu : 1157 madde; 1,153 - 1,157 arası.

Konu: SNKRN-Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş.

1. Esas

Dedikleriniz son derece doğru ve katılıyorum Sayın espe fakat yatırım yapacak paramız var ve aklımız başımızda ise yarın ne olacağı belli olmayan mali yapısı bozuk şirketlere yatırım yapmaktansa Uzun vadeli A gurubu mali yapısı güçlü şirketlere yatırım yapmayı yeğlerim. Tabi herkesin kendi parası herkesin kendi düşüncesi. B fiyatlardan alıp yıllar sonra ihya olmakta var yada bir kaç sene sonra mali yapısı çökerek iflas etmekte. Karar yatırımcının. Bol kazançlar. NOT : Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın. Benim düşüncelerim tüm bu halde yapısı bozuk şirketler içindir. Öyle olmasa zaten bu gün A gurubunda olur Mali verilerini düzeltirdi. Hayırlı geceler.Bol kazançlar.

Esas

ayrica dussun derken, dususler alim firsati yaratiri kastettim. tek cumle cekip, degerlendirmeyin ltfn.

Esas

ihya olmak icin "bana gore" dogru yerde, dogru zamanda pozisyon aldik. bakalim kararimizin ne kadar dogru olup olmadigini da, 9 ay-2 yil suresince gorecegiz. nasip diyelim artik. sadece ihale yasagi icin pozisyon alan var mi acaba, merak ettim simdi. 19 mart ta ihale yasagi bitip, 20 mart ta 3 milyonluk ihale kazanilacagini dusunen, kagidi 4 tl den 20 mart ta satarim diyen..?? ben sahsen bi hareketlilik bekliyorum ama satmak icin beklemiyorum..!! (ytd)

4. Esas

Alıntı Originally Posted by eSPe Yazıyı Oku
    ihya olmak icin "bana gore" dogru yerde, dogru zamanda pozisyon aldik. bakalim kararimizin ne kadar dogru olup olmadigini da, 9 ay-2 yil suresince gorecegiz. nasip diyelim artik. sadece ihale yasagi icin pozisyon alan var mi acaba, merak ettim simdi. 19 mart ta ihale yasagi bitip, 20 mart ta 3 milyonluk ihale kazanilacagini dusunen, kagidi 4 tl den 20 mart ta satarim diyen..?? ben sahsen bi hareketlilik bekliyorum ama satmak icin beklemiyorum..!! (ytd)
    Hocam facebook gruplarında okudum bende bunun daha whatsabı var bigparası var hisseanaliz çart curt var oğlu var . Ama bende olumsuz baktım. Alanda kazansın inşallah tabi.Bu yasaktan bahsediyorlar güyya yükselecekmiş. Ben bilmem hocam c grubu nede olsa.

Esas

hissenin adini, sanini, oncesini, sonrasini herseyini silin abicim. isin mali boyutlarini ayri tutup (bununla alakali yazilanlar da hem fikiriz), sunu dusunuyorum. 19 mart tarihini de birakin bir kenara. 5.25 den baslamis, 6.35 e gitmis, sonrasinda %70 e varan deger kaybi ile 1.42 yi gormus (bu yolda darbe, dolarin ziplamasi, borsanin %20 civari sert dususu, ortaklar arasindaki sorun, ihale yasagi gibi zorluklari yasamis). bunun da daha dibi ne olabilir diyorum..?? 1.00 mi, 0.50 mi..?? zaten gormus gorecegi yeri. B grubuymus, C olmus. daha da alti yok zaten. bundan sonra da zarar olarak giderse, gozalti pazarina gider, spek ile firma patronu alir alir satarlar lotlari. bi buyuk yatirimci abim var, hatta hissenin de adini vereyim, BRISA almis 108 tl maliyetle. bunu kiyas olarak verme sebebim oncelikle sabri, sonra da aldigi-sattigi nokta. sermaye artirimina gitti kagit. 388 tl ile cikti. 396 tl den ben almisim ayni gun. abi kagit 412 tl den kapatti, satilir mi bu dedim. guya cok biliyoruz ya (!), yillarin borsacisiyiz ya(!). bu saatten sonra isterse 1 milyon olsun. ben 1'e 4 aldim, temettulerim haric dedi. 1 gun sonra ne oldugunu da hepimiz biliyoruz zaten. netas ta aldigim karin %50 sini brisa ya kaptirmis oldum, saglik olsun . bana A grubu kagit ile C grubu kagidi kiyasladigimi soyleyebilirsiniz. Ancak burada dikkat cekmek istedigim sey tekrar soyluyorum giris noktasi..!! 19 mart tarihinde amerika tekrar kesfedilmeyecek. ancak kotuden iyiye donus icin onemli bir viraj..!! 20 mart ta kagidin 6.50 olmasinin kimin icin bir onemi olur..?? sen zaten C grubusun. o tarihte 10 tl olsan ne yazar..!! 19 mart tarihinin cok cok onemli bir viraj oldugunu savuyorum. o viraja 140 km hizla girildigi hususunda herkesle ayni fikirdeyim. bunu olumlu bir sekilde kullanmasi gereken de 2 onemli oyuncu var. biri patron, digeri de spek. eger usta soforler ise, guzel bir ivme yakalanir orta ve uzun vade. ya da 3 4 milyon daha zarar yazarsin, D grubu hisse olursun, herkes de sana sabah aksam fatiha okur..!! bekleyip gorucez. (ytd)

Sayfa 145/145 İlkİlk ... 4595135143144145

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •