Sayfa 233/233 İlkİlk ... 133183223231232233
Arama sonucu : 1863 madde; 1,857 - 1,863 arası.

Konu: En Yeni Otomobiller.......

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Dün Bosch'un Cio'su "Young" televizyonda Türkiye'deki yatırımlar konusunda bilgi veriyordu,
    2015 yılı için toplam 200 milyon dolarlık yatırım planladıklarını bununda büyük bir bölümünü Bursa'da yeni tip BENZİN ENJEKTÖRÜ üretimi için yapıldığını söyledi ...

Üretilen/üretilecek benzin enjektörlerinin kullanılanlara oranla %30 tasarruflu olduğunu ve Haziran ayı içerisinde firmalara teslimatların başlayacağını,
    yeni tip enjektörlü araçların 2016'dan itibaren yollarda görülebileceğini söyledi ...

Konuyu bilmeyenler için ;
    Bosch diesel enjektör üreticisidir tüm dünyanın kullandığı enjektörlerin %20'si Bursa'da üretilir ve söz konusu benzin enjektörü yeni üretimdir ...

Esas

almanyada yaşayan amca oğlu mondeo almış...............

nasıl dedim...........?

abi uçak gibi valla inanmazsın dedi............

inanırım dedim................

ramazanı burada geçirmek istiyomuş haziran sonu yanındayım dedi..........

iyi dedim mondeoyla gel araba bende durur dedim.......... tamamdır dedi............

bakalım nasıl bir uçakmış yeni mondeomuz........deneyimlerimi paylaşırım.........

gerçi filo arabası olarak yollarda görmeye başladım bile.....iyi duruyor araba ve sanki jaguar xf havası var gibi.......

Esas

TESLA

Esas

Alıntı Originally Posted by BUZ Yazıyı Oku
    almanyada yaşayan amca oğlu mondeo almış...............

nasıl dedim...........?

abi uçak gibi valla inanmazsın dedi............

inanırım dedim................

ramazanı burada geçirmek istiyomuş haziran sonu yanındayım dedi..........

iyi dedim mondeoyla gel araba bende durur dedim.......... tamamdır dedi............

bakalım nasıl bir uçakmış yeni mondeomuz........deneyimlerimi paylaşırım.........

gerçi filo arabası olarak yollarda görmeye başladım bile.....iyi duruyor araba ve sanki jaguar xf havası var gibi.......

Çok teknik gereksiz
    Zaten burda da var bundan dolu istediğin siteye gir al ikinci el sıfır nası istersen
    Araba sırf kas kütle
    Bunun yerine dolu 4×4 binek var al
    Ray üstünde gidiyor hissedersiniz
    Tavsiye değil tabi
    Zevk

Esas 2017 Mercedes-Maybach S650 Cabriolet

Otomotiv dünyasında gerçekleşen yeniliklere ayak uydurmakla kalmayıp, Mercedes-Benz Generation EQ gibi elektrikli ve otonom otomobillere imzasını atan Mercedes; lüksün, yeniliğin ve gücün simgesi olmaya devam ediyor. 1900 yılından bu yana, birbirinden etkileyici modellerle lüks araç sektörünün liderlerinden bir tanesi olmayı başaran Mercedes, bir başka Alman efsanesiyle gücünü birleştirerek çok daha eşsiz modelleri araba sevdalılarıyla buluşturuyor.

Esas

Orta yaşları geçtik,ilk defa 0 km araba alacak bir birikimim oldu.Bu kadar bekledikten sonra bir konuda tereddüt oluştu.Takip ettiğim kadarıyla sıvı yakıtlı araçların yakın bir zamanda artık üretilmeyeceği,bazı ülkeler tarafından yasaklanacağı söyleniyor.
    Forumdaki arkadaşlara danışmak istediğim konu şu;Solar enerjiyle Yada elektrikle çalışan araçların yakın bir zamanda yaygınlaşacağını,sıvı yakıtlı araçlara talebin azalacağını düşünüyor musunuz?Sizce şimdilik 2.el bir araç alıp,bu hedefimi ertelemeli miyim?
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by KİRPİ Yazıyı Oku
    Orta yaşları geçtik,ilk defa 0 km araba alacak bir birikimim oldu.Bu kadar bekledikten sonra bir konuda tereddüt oluştu.Takip ettiğim kadarıyla sıvı yakıtlı araçların yakın bir zamanda artık üretilmeyeceği,bazı ülkeler tarafından yasaklanacağı söyleniyor.
    Forumdaki arkadaşlara danışmak istediğim konu şu;Solar enerjiyle Yada elektrikle çalışan araçların yakın bir zamanda yaygınlaşacağını,sıvı yakıtlı araçlara talebin azalacağını düşünüyor musunuz?Sizce şimdilik 2.el bir araç alıp,bu hedefimi ertelemeli miyim?
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Üstad o senin dediğini biz görmeyiz bence. Elektrikli arabalarda maliyet özellik de pil maliyeti ve menzil sorunu tam çözülmeden petrol tuketenlerin yerini alması zor bence.

asla yatırım tavsiyesi değildir. ilacım olsa kendi kafama sürerdim

Sayfa 233/233 İlkİlk ... 133183223231232233

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •