Sayfa 2/1132 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 9055 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Işyatırım-varantlar

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,424

Esas

Alıntı Originally Posted by süpergazi Yazıyı Oku
    Şu komisyon olayını biraz daha açık bir şekilde paylaşırmısın, işyatırım hesabı olması lazım değilmi. Komisyonu küçümsememek lazım aylık bazda düşünüldünde ciddi bir rakam çıkıyor ortaya.
    evet iş yatırım üstünden işlem yapıyorsanız iş bankası varantlarında komisyon almıyorlar.

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,424

Esas

bilmiyenler varsa iş yatırım üstünden varantları takip etmek için sayfa:

http://www.isvarant.com/varant-izleme

Duhul
    Jan 2008
    İkamet
    ALANYA
    Gönderi
    410

Esas

Alıntı Originally Posted by cantete Yazıyı Oku
    Merhaba hafta ortasında 0,30 dan aldığım Thıbo.v iş varantı şuan 0,09 vade sonuna bir ay var pazartesi yükseliş görmezsek biran önce elimden çıkarmalımıyım yola biraz daha beklersem biraz daha üst seviyelerden çıkış yapabilir miyim? Sizin görüşünüz nedir?
    Dikkatli ol Mart vadeli 0,05 altına indiği anda kalkması zor oluyor brent yükseliş eğiliminde thyao etkiliyor biliyorsun brentin yükselişi daha ileri vade seçersen senin için daha iyi olur........ytd....

Esas

Alıntı Originally Posted by mussy Yazıyı Oku
    Dikkatli ol Mart vadeli 0,05 altına indiği anda kalkması zor oluyor brent yükseliş eğiliminde thyao etkiliyor biliyorsun brentin yükselişi daha ileri vade seçersen senin için daha iyi olur........ytd....
    Dostum herşey 2 günde oldu biranda düştü ne olduğunu anlamdım biraz bekleyip sonra uygun bir yerden çıkacağım ama 0,05 en alt seviye olur benim için heralde

Esas

hayırlı olsun. varantlar konusunda 2-3 yıllık tecrübem var. tavsiyem az parayla varant oynamanız. büyük para ile girerseniz fazla panik yaparak zarar edersiniz. vade mümkün olduğunca uzak olursa hayrınıza. sakın ucuz varant alayım demeyin. yani 3-5 kuruşluklardan patlarsınız. bu hafta pozitif olabilir ama genelde al -sat ile testereye devam.

Duhul
    Jan 2008
    İkamet
    ALANYA
    Gönderi
    410

Esas

Alıntı Originally Posted by cebi Yazıyı Oku
    hayırlı olsun. varantlar konusunda 2-3 yıllık tecrübem var. tavsiyem az parayla varant oynamanız. büyük para ile girerseniz fazla panik yaparak zarar edersiniz. vade mümkün olduğunca uzak olursa hayrınıza. sakın ucuz varant alayım demeyin. yani 3-5 kuruşluklardan patlarsınız. bu hafta pozitif olabilir ama genelde al -sat ile testereye devam.
    Kesinlikle az parayla varant oynama tavsiyenize katılıyorum 4 yıldır varant oynuyorum ne zaman yüksek parayla oynadım hep sermayeyi sıfırladım son 4 aydır az parayla oynuyorum başarı oranım % 75.

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,424

Esas

acaba varantta bizi zorlayan bir başka unsur da çift taraflı oynama sevdası olabilir mi? yani hem düşerken hem çıkarken kazanayım demek... onun yerine sadece çıkarken düşünsek belki daha başarılı sonuçlar alınır. ya da sadece düşüşlerde...?

8. Esas

Sayfayi actigin icin tesekkürler süpergazi. Benim eldeki varantlar eregli alim erddj ve ericb. eyy deutche erddj bir yerine girsin persembe gunu yaptigin en hafif tabiri ile soygunculuktur.

Sayfa 2/1132 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •