Sayfa 1/1132 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 9055 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Işyatırım-varantlar

Esas Işyatırım-varantlar

Evet arkadaşlar yeni bir başlık açmış bulunmaktayım

Başlıktanda anlaşılacağı gibi bu dönem sadece işyatırım varantlarına odaklanmayı planlıyorum. Doce'nin varantlarını yabancı endeksler hariç alıp-satmayı düşünmüyorum. Bunun sebeplerini herkes çok iyi biliyor sanırım, tekrar uzun uzun anlatmaya gerek yok sanırım.

Bu süre boyunca işyatırım varantları haricindeki varantlar hakkında yorum yapmama niyetindeyim, olurda ileride şartlar değişirse Doce varantlarını tekrar gündeme alabiliriz, ancak şimdilik sadece işyatırım varantları ile işlem yapma niyetindeyim, bu süre zarfında doce varantları hakkında yorum yapmama niyetindeyim. Mümkünse doce varantları hakkında soru sormayınız.

Geçelim seçilen varantlara, aşağıda seçilen varantlar nisan vadeli varantlardır. Şuanki değerlere göre en idael olanları bunlardır, bu yazılı varantlar zamanla ideal varant olmaktan çıkacaklardır, ilerleyen zamanlarda değiştiririz.

OZIID Bist 30 alım varantı şuanki fiyatı 45-46

OZIUD Bist 30 satım varantı şuanki fiyatı 73-74

AKICN Akbank alım varantı şuanki fiyatı 34-35

AKIVP Akban satım varantı şuanki fiyatı 28-29 (31 Mart vadeli, ideal durumda olduğu için yazdım)

AKIVU Akbank satım varantı şuanki fiyatı 67-68

ISIDJ İşbankası alım varantı şuanki fiyatı 30-31

ISIDG İşbankası alım varantı şuanki fiyatı 23-24 (31 Mart vadeli şuanki durumu fena değil alternatif olarak)

ISIYZ İşbankası satım varantı şuanki fiyatı 40-41

GAIDJ Garanti alım varantı şuanki fiyatı 45-46

GAIYT Garantı satım varantı şuanki fiyatı 28-29 (31 mart vadeli parametreleli güzel diye ekledim)

GAIYZ Garanti satım varantı şuanki fiyatı 67-68

THICC THYO alım varantı şuanki fiyatı 40-41

THITV THYO satım varantı şuanki fiyatı 50-51 (31 Mart vadeli parametreleri güzel)

THIUR THYO satım varantı şuanki fiyatı 72-73

Şimdilik listemiz bu, fiyatların yüksek olması sizi yanıltması düşük fiyatlı varantlara yakın değerde kazandırırlar. En önemli özelliği ise size stop yapacak alan bırakmalarıdır, çıkmak istediğiniz anda az zararla stop yapabilirsiniz, 9-10 bandındaki bir varantı 10 kuruştan alıp stop yapacam diyip 8 kuruştan satarak %20 zarar yazmanıza gerek yok. Ayrıca alıp bir kaç gün beklenebilecek varantlar bunlar.

Son birkez daha hatırlatmak istiyorum mümkünse doce varantlarını bana sormayınız. Zor durumda kalınırsa elbet hep beraber değerlendiririz ama önceliği işyatırıma verme niyetindeyim.

Hayırlı uğurlu olsun

Esas

Alıntı Originally Posted by Günsel Yazıyı Oku
    şimdi 2 graf atacağım

biri 60 lık diğer günlük...10 dk sonra..85999 a kadar tepebiliriz diye düşünüyorum

azzz sonra

step sana katılıyorum...borsa bu...işine gelirse iyi kullanır bu haberi...iyi olan kazansın.

[IMG][/IMG]

bu da günlük 85326 direnç olarak görünüyor

[IMG][/IMG]

bu da başka bir graf

[IMG][/IMG]
    Güzel bir çalışma kaybolup gitmesin arada.

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,424

Esas

bende gaidg var bakalım ne olacak. bence en güzeli iş varantları çok zamandır doçe ye bakmadım bile. komisyonsuz olması da benim için büyük artı. kademe ve stop konusundaki sözlerine de %100 katılıyorum. pzt düşüş sürerse gaidg'lerin üstüne soğuk suyu içerim artık.

Esas

Alıntı Originally Posted by nit Yazıyı Oku
    bende gaidg var bakalım ne olacak. bence en güzeli iş varantları çok zamandır doçe ye bakmadım bile. komisyonsuz olması da benim için büyük artı. kademe ve stop konusundaki sözlerine de %100 katılıyorum. pzt düşüş sürerse gaidg'lerin üstüne soğuk suyu içerim artık.
    Şu komisyon olayını biraz daha açık bir şekilde paylaşırmısın, işyatırım hesabı olması lazım değilmi. Komisyonu küçümsememek lazım aylık bazda düşünüldünde ciddi bir rakam çıkıyor ortaya.

Esas

Komisyon olayı nedir iscep işlem yapmanın iym varantlarina faydası olur mu

Esas

Merhaba hafta ortasında 0,30 dan aldığım Thıbo.v iş varantı şuan 0,09 vade sonuna bir ay var pazartesi yükseliş görmezsek biran önce elimden çıkarmalımıyım yola biraz daha beklersem biraz daha üst seviyelerden çıkış yapabilir miyim? Sizin görüşünüz nedir?

Esas

hayırlı olsun yenı sayfa

Duhul
    Jan 2008
    İkamet
    ALANYA
    Gönderi
    410

Esas

hayırlı olsun yeni sayfa yarın güzel bir başlangıç yaparız inş.

Sayfa 1/1132 12311511015011001 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •