Sayfa 2/926 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7402 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IPEKE - İpek Dogal Enerji Kaynakları Araştırma ve Üretim A.Ş.

Esas

Hayirli olsun satan pisman olsun.

Esas

Hayırlı olsun, yeni sayfa uğurlu gelsin. Eski sayfalara korkuyla kaygıyla bakan gözler artık huzurla baksın inşallah...

Esas

Esas

Koza grubu için bu aydan itibaren olumlu beklentim olduğunu yazmıştım.. detaylar önemli değil.. zamanı geldikçe paylaşacağız.. şahsen bu gruptan ipek % 70 ve kozal % 30 nispetinde taşıyorum.. tamamen tercih..
    ,
    bir kaç arkadaş olarak,bu grubun hareketine doğrudan etkisi olmasa bile dolaylı olarak etki edecek üç gelişmeyi takip ediyoruz..ilk işaretlerden biri doların 2,51 bandını aşması idi.. geçti.. ..eğer olursa ikincisi; endeksin 82,5 altına sarkması olacak.. üçüncüsü ise takaslar.. bugün 1.seans sonu itibari ile city 21,5 - doçe 20,5 ve garanti 9,4 milyon civarı.. önemli bir değişiklik yok..

dolar ve endeksten biri yalan söylüyor.. yine ikisi de yükseldi..

ve doların bu seviyede olmasına rağmen ipekte 1,87 kırılmamasını anlamıyorum.. beklentiye göre dolarla paralel, endeksten bağımsız hareket edecek..

kısacası bu tren; mart ve sonrası için harekete başlayacak gibi.. şimdilik rötarlı olsa da, 3-5 ay için viraj riski daha az bir yolculuk..

demir yolu terminolojisinde nasıldır bilmiyorum ama bana göre 220 sonrası hızlı tren sayılır.. hem de lüks vagon..

yola çıkacak ve yolda olan herkese iyi yolculuklar dileği ile..

Esas

sürekli satıcıları olan bir kaç kurum var.. yarın ilişmezlerse kısa bir ralliyi hak ediyor... çıtası biraz yükselmiş.. 1,89 ...

Sn. Pochan'a buradan teşekkürler.. güzel bir grafik atmış.. grafikten pek anlamasam da.. yukarı daha istekli duruyor.. günlük kapanışa göre yukarı kırılmasına bir kaç günü kalmış gibi .... günlük RSI 45 altına dikkat çekmiş..

yt değil.. paylaşım maksatlı aktarıyorum..

Esas

Kozal 14.50.iken bu adi 1.57.kozaa da 1.68 di sanırım kozal simdi nerede bunlar nerede .kimseye kizmiyorum.kendime kiziyorum bu ne yediği belli olmıyan bi hisse aldık.tek tesellüm daha öncede yazdım merlin teyzem un alici olması ama bir haftadır fazla almıyor.olsun o alsın satmasını yeter.

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by iklim Yazıyı Oku
    sayın ıklım öncelikle vermış oldunuz bilgilerden dolayı teşekkürler.fakat su pastayı biraz ayrıntılı yani nekadar almışlar nekadar satm ışlar görebilsek daha iyi olur .
    dü satanlar bugün almış bu gün satanların bazılarıda dün satmış ama iş ve merlin teyzem sürekli almış saolsunlar.bi de takas atabilirmisiniz şu son bir haftanınki yada ayınkini.şimdiden saolıun

Sayfa 2/926 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •