Sayfa 2/143 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1141 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

2. Esas

fırtına öncesi sessizlikmi.

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Üretimin baslamasi ile ilgili haber geldigi zaman,hisse fiyatinin nerelere gidecegini kestirmek hicde zor degil..

haydi sedat aga, yasattigin bu kadar magduriyet yeterli,,

fenis rampasinda roket hazir halde bekliyor..yeterki sen roketin fitilini atesleyecek haberi gönder..

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Esas

arşive nasıl ulaşırım?

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

gözalti pazarinda genelde teknik analiz pek islemiyor..sahsen ben kendimde böyle düsünüyorum fakat ara sira teknik analizin isledigi zamanlarda oluyor..

1 haftadir BAYRAK FORMASYONU yapiyoruz..bu hafta bu bayrak formasyonun bitmesi gerekiyor..bundan sonraki gelmemiz gereken yer 0,42 kurustur..burdada bayrak formasyonu devam edebilir...ondan sonrasina zamani gelince bakmak lazim..

dedigim gibi gözaltinda pek teknik analiz islemiyor ama nadirende olsa isledigi zamanlarda oluyor..

Son düzenleme : deliizmir; 21-04-2015 saat: 00:49.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by deliizmir Yazıyı Oku
    gözalti pazarinda genelde teknik analiz pek islemiyor..sahsen ben kendimde böyle düsünüyorum fakat ara sira teknik analizin isledigi zamanlarda oluyor..

1 haftadir BAYRAK FORMASYONU yapiyoruz..bu hafta bu bayrak formasyonun bitmesi gerekiyor..bundan sonraki gelmemiz gereken yer 0,42 kurustur..burdada bayrak formasyonu devam edebilir...ondan sonrasina zamani gelince bakmak lazim..

dedigim gibi gözaltinda pek teknik analiz islemiyor ama nadirende olsa isledigi zamanlarda oluyor..

Bu grafiğin TOBO su da var sn.deliizmir... tam seçemiyorum grafik küçük olunca ama çift dip de olabilir.

Sayfa 2/143 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •