Sayfa 3/143 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1141 madde; 17 - 24 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

hacimin bugün diger günlere nazaran yüksek fakat bir kademe yukari kaldirmamis..ilginc..birkac kez bu hacimle tavan yapmisti...

Esas

Fenişin yabancılara satilacağına dair dedikodu söylentisi var. Sayın izmir ne dersiniz bu konuda.

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

Alıntı Originally Posted by mgercek Yazıyı Oku
    Fenişin yabancılara satilacağına dair dedikodu söylentisi var. Sayın izmir ne dersiniz bu konuda.

ben bu konuda herhangi birsey duymadim vede bilgimde yok. sahsi görüsüm fenis alüminyumun yabancilara satisi ve yabanci bir firma ortakligi söz konusu olmasi cok cok cok zor..

fenis alüminyum önce terme metal sanayinde üretime bir baslasin..bizim icin öncelikli konu budur..sirketin elinde üretime baslamasi icin yeteri kadar nakit kaynak mavcuttur..bu kaynagu üretimde kullanma kararini sedat aga verecek..

ayrica gebze araziside sirketlerin gelecegi icin cok önemlidir..gebze arazisinin satilma ihtimaline,ben pek ihtimal vermiyorum..böyle degerli bir araziyi kuru kuruya satmak olmaz.sedat aga ,gebze"deki araziyi en iyi sekilde degerlendirmek isteyecektir..büyük ihtimallede gebze"deki araziye ,bir insaat firmasiyla ortak proje yapilacaktir..bu projede yapilacak ortaklikta sirketlerin tüm borclarini ödemesini saglayacagi gibi,ileride sirketlerin borcsuz bir sekilde kendi özkaynaklariyla devam etmesine imkan saglayacaktir..

suan icin durum olumsuz gözükebilir fakat sedat aga tarafindan alinacak kararlar cok önemli.tek bir haber bize yeter..TERME METAL sanayinde üretime baslayacagiz..bu haberi bekliyoruz..heran , hersey olabilir..zaman söylemek mümkün degildir..kanaatimce artik sona dogru yaklasiliyor..cok fazla beklenilecegini düsünmüyorum..biraz daha sabir etmek gerekecek..

FENIS ALÜMINYUMA YATIRIM YAPMIS,TÜM YATIRIMCILARIN REGAIP KANDILINI KUTLUYORUM...

HAKKIMIZDA HAYIRLISI ,NASILSA ÖYLE OLSUN...

Duhul
    Jun 2011
    İkamet
    düsseldorf
    Gönderi
    4,765

Esas

ayrica kisaca sunu söylemek istiyorum..son dönemlerde olumlu sayilacak gelismeler oluyor..fakat bu konulari forumda paylasmak dogru olmaz..zaten yakin zamanda bu konularla ilgili gelismeler netlik kazanirsa,KAP"a bildirim yapilarak yatirimcilarda bilgilendirilir..

Esas

Cevabınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum.

Sayfa 3/143 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •