Sayfa 3/159 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1272 madde; 17 - 24 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

Esas

Aksam eve geldiğimde gördüm hiç önemli değil allah var gam yok 2016 temmuzda burda olacam

Duhul
    Sep 2012
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,532

Esas

3 hafta önce aşağıdaki yorum yazmış bir yorumcu, yani tebdeki yatırımcı paniklemiş

Borsanın 20 yıllık şirketi Fon Finansal Kiralama'da Yönetim Kurulu, faaliyet alanı değişikliğine ilişkin karar aldı. Karar kapsamında yürürlükte olan finansal kiralama sözleşmelerinin başka finansal kiralama şirketlerine devir ve temliki için hazırlıklar başladı. Tasfiye veya "başka bir şirkete devir olarak birleşme" veya "başka bir şirketle birleşme" imkanları da dahil olmak üzere, faaliyet izninin iptali sonrasında Şirket'in geleceği ile ilgili araştırma yapılacak. Faaliyet izni iptali için başvuru kararı, önemli nitelikte işlem olması nedeniyle ortaklara 1,67 TL'den ayrılma hakkı tanınacak.

3. Esas

ee 1.42 ve aşağısından alsan 1.67 den ver kesin gibi bir şey ytd..

Esas

bizim alışlar %94 buldu yıldız payları ,
    acaba kaç kişi tasfiye olacagına inancı var madem tasfiye yapacan BDDK neden başvuru yapıyosun leasing iptali için

5. Esas

şirket tasfiye de olsa başka şirketle de birleşse ben burdayım kendi adıma şunu iiyi biliyorum fon leasing kapatılsa kapısına kilitde vurulsa kendi hissem kadar karşılığını alıırm başka şirketle birleşir borsaya devam eder süreci beklerim kottan çıkmak için %97-98 birini bulması lazım şu an %94 de tera yatırım geçen hafta satıyordu şimdi alıyor bizim 6-15 ine kadar 75000 lot almış şimdi baktım en kötünün kötüsü fiyatlandı asıl beni şaşırtan deniz yatırım bugün satmamış ona şaşırdım 1.57 den devamlı veriyordu

6. Esas

Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    bizim alışlar %94 buldu yıldız payları ,
    acaba kaç kişi tasfiye olacagına inancı var madem tasfiye yapacan BDDK neden başvuru yapıyosun leasing iptali için
    aynen kardeşim oyunu çok güzel oynuyorlar bir şirketle birleşti diyelim fonun halka açık olması birleşeceği firmanın da halka arz olmasına ne den olur bizim de büyük çoğunluğunu topladığına göre resmen yeni bir halka arz gibi olabilir,ytd...

7. Esas

arkadaşlar diyelim ki tasfiye kararı aldılar %98 i toplamadan öyle bir şey yapmalarına imkan var mı bilenler yazsın öok can sıkıcı bir durumdayız

8. Esas

bu şirketi kapattılar diyelim bu firmanın değerinin hisse başı ne kadar ettiği nasıl bulunur arkadaşlar 1.67 ney a.q 8 den halka açılmış o zaman 5 dolar şimdi 0.5 aradaki farka bak arkadaşlar yazın da içimiz ferahlasın ytd...

Sayfa 3/159 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •