Sayfa 2/22 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 171 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KAPLM-Kaplamin

Esas

Faaliyetleri durdurup fabrikayı yakacaksanız kibrit ve benzini ben getireyim ...yola cıktım konya yolundayım....alonuzu ..... yarım saate kadar beni alın .....konya yolundayım

Esas

Alıntı Originally Posted by mahooni Yazıyı Oku
    Faaliyetleri durdurup fabrikayı yakacaksanız kibrit ve benzini ben getireyim ...yola cıktım konya yolundayım....alonuzu ..... yarım saate kadar beni alın .....konya yolundayım
    dur hele hemşo nedisen belkim satarlar fabırkayı ingilizlerin emellerimi biter..

Esas

Alıntı Originally Posted by soner6601 Yazıyı Oku
    dur hele hemşo nedisen belkim satarlar fabırkayı ingilizlerin emellerimi biter..
    Bu kaplamin her zaman numarasını yapar hisseleri elimize verir sonra fiyatı yerlerde dolaşır sonra sattıktan sonra yükselir.....! neymiş bu kaplamin deriz arkasından baka kalırız ...çok iyi tanırım keretayı ....küçük yatırımcı düşmanıdır.... C grubunda olması bir tesadüf değildir .......

Esas

hissede olanlar parmak kaldirsin

Esas

Alıntı Originally Posted by rulet Yazıyı Oku
    hissede olanlar parmak kaldirsin
    burayız sonuna kadar

Esas

Alıntı Originally Posted by mahooni Yazıyı Oku
    burayız sonuna kadar
    benim bir bildiğim varsa bir kagıt bölündügünde oluşan fiyata er geç tekrar dönüp üstüne çıkıp işlemine devam ediyor beklice z eninde sonunda bölündügünde 4... üstünde oluşan rakamı 5 tl ile revize edecek inş

Esas

Alıntı Originally Posted by soner6601 Yazıyı Oku
    benim bir bildiğim varsa bir kagıt bölündügünde oluşan fiyata er geç tekrar dönüp üstüne çıkıp işlemine devam ediyor beklice z eninde sonunda bölündügünde 4... üstünde oluşan rakamı 5 tl ile revize edecek inş

Bekliyoruz ortak...... dediğin fiyatlara gelsede kurtulsak inşallah

Esas

Ben böyle devam ederse bu kağıdın piyasa yapıcısı olacam yakında ve bu isi şirketten para almadan yapacam. Altı üstü 2x3=6 milyon tamamı çeyrek apartman fiyatı yerine göre 3 daire parası speklige yeni başlayacaklar için bakir tahta 3 milyona tahtanın dinini degiştirirsin imana gelir

Sayfa 2/22 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •