Sayfa 3/320 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2557 madde; 17 - 24 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    318

Esas

anlaşılan bu forumu onlar da okuyorlar,SPK'dan olumlu cevap gelmediğini görünce bastılar hisseye.Bilançosunda bu iştirak alışını gösterdiyse bence çağrıyı yapmalı.

2. Esas

Bu yeşil her şeyi hesaplamış dır bizim yapacağımız doğru zamanı bulunca hisseleri yeşilin eline vermek miktar belirtmek istemiyorum ama elimde baya yüklü hisse var bu para ihtiyacım yok yıllarca da dura bilir ama sonunda yeşile istediğim fiyattan vereceğim. ..( YATIRIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR KENDİ GÖRÜŞLERİMDİR )

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    392

Esas

Alıntı Originally Posted by borsacı 1 Yazıyı Oku
    Bu yeşil her şeyi hesaplamış dır bizim yapacağımız doğru zamanı bulunca hisseleri yeşilin eline vermek miktar belirtmek istemiyorum ama elimde baya yüklü hisse var bu para ihtiyacım yok yıllarca da dura bilir ama sonunda yeşile istediğim fiyattan vereceğim. ..( YATIRIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR KENDİ GÖRÜŞLERİMDİR )
    herkesin paraya ihtiyacı vardır planları ertelemek zorunda kalırsınız sadece o.

Esas

YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / YGYO, 2015/3 Aylık Konsolide Olmayan Net Dönem Zararı 7.960.652TL

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    392

Esas

Alıntı Originally Posted by accx Yazıyı Oku
    YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / YGYO, 2015/3 Aylık Konsolide Olmayan Net Dönem Zararı 7.960.652TL
    Ben bu şirketin kar ettiğini görmedim hep zarar ediyor ama nasılsa batmıyor.

Duhul
    Dec 2006
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    318

Esas

0.46 da alışdaki 50.000 lot alışı sildiler,düşürecekler yani

Sayfa 3/320 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız