Sayfa 1/178 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1421 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GNPWR GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas GNPWR GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

Borsa Yönetim Kurulu’nun 08.07.2005 tarihli toplantısında; EVG Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Şirket) ile ilgili olarak, Şirket’in 04-06/07/2005 tarihlerinde Borsa Birincil Piyasa’da halka arz edilen ve 04.07.2005 tarihinde satışı tamamlanan 2.475.000 YTL nominal değerli hisse senetlerinin, 1 YTL nominal değerli hisse için Borsa Birincil Piyasa’da son işlem gününde oluşan ağırlıklı ortalama fiyat olan 1,15 YTL baz fiyat ve “EVNYO” koduyla, 11.07.2005 tarihinden itibaren Borsamız Ulusal Pazarı'nda işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.

Şirket’in (A) grubu nama yazılı hisse senetleri yönetim kurulu seçiminde oy imtiyazına sahip olduğundan, halka arz edilen (B) grubu hamiline yazılı hisse senetleri ile aynı sırada işlem göremeyecektir.

Şirket’in işlem sırasına gönderilecek emirlerde maksimum adet miktarı 2.500 olarak uygulanacaktır.

*** ISLEM KODU DEGISECEK PAY : HEDEF MALI YATIRIMLAR HOLDING A.S.'NIN 21.06.2012 TARIHLI OLAGAN GENEL KURUL TOPLANTISINDA SIRKETIN TICARET UNVANI LATEK HOLDING A.S. OLARAK DEGISTIRILMIS; YENI UNVAN 28.06.2012 TARIHINDE TESCIL EDILMISTIR. BU NEDENLE, PAYLARI BORSAMIZDA ISLEM GORMEKTE OLAN BAHSE KONU SIRKETIN MEVCUT HDHOL ISLEM KODU, 02.07.2012 TARIHINDEN ITIBAREN GECERLI OLMAK UZERE LTHOL OLARAK DEGISTIRILECEKTIR. ***

***LTHOL***BORSA İSTANBUL A.Ş.( İşlem Kodu-Bülten Adı Değişecek Pay )
    *** İşlem Kodu-Bülten Adı Değişecek Pay: Borsamız İkinci Ulusal Pazar'da işlem görmekte olan "LATEK HOLDİNG A.Ş."nin ticaret ünvanının "GENPOWER HOLDİNG A.Ş." olarak değişmesi nedeniyle 03.02.2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere mevcut "LTHOL" işlem kodu, "GNPWR" olarak Bülten adı ise 31.01.2014 tarihinden itibaren "GENPOWER HOLDİNG " olarak değiştirilecektir. **

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Esas

Yeni başlık hayırlı olur inşallah
    Siftah benden

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

3. Esas

Bol tavanlı günler dilerim

4. Esas

merakla bekliyor herkes... güzel şeyler olacak güzel

5. Esas

0,66 91.281 lot tamamlandı.... alım için açılışta 0,66 da 63.843 ve 0,54 te 190.000 lot vardı. seri başlangıcı...

6. Esas

Rehinli hisseler satılamayacağı için ki zaten blokeli diye biliyorum hisseye güven aşılayacaktır. Bu durumda Genyh satılabilir hisse miktarı artmış ve güven azalmış olur.Neticede Genyh bu iki günkü satışların sebebi önce ben satayım olabilir ama en önemlisi güven azalması olacaktır.Rehinli olan hisse ise satılamayacağı için bu durum GNPWR lehine olacaktır bana göre.

7. Esas

önceki dönüş gibi tek tavanın ardından yatay ya da geri çekilme beklendiği için bugün açılışta tedirginlik yüklü bir tavan oldu, fakat sağlam durduğu görününce 190 bin taban alıcısının bir kısmı kapanışta 0.66 ya yönelecektir. yatırımcı sağlam durursa tekrar 11-12 li bir tavan serisi yakalayabilir diye tahmin ediyorum...

8. Esas

Alıntı Originally Posted by GalipSavar Yazıyı Oku
    0,66 91.281 lot tamamlandı.... alım için açılışta 0,66 da 63.843 ve 0,54 te 190.000 lot vardı. seri başlangıcı...
    Verdiginiz bilgiler için teşekkürler

Sayfa 1/178 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •