Sayfa 2/443 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3542 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    Turkey
    Gönderi
    732

Esas

Yok zaten kotu bir dusunce icinde degilim, bende Sn.aruzu en az 4 senedir buralarda gormekteyim.
    Bu arada spegimiz 1.21 deki 500 bin lot islemi niye yapti onu anlayamadim. Bizim mallarda onu bekliyor yirmibirde ama noktadan oncesi bizim mallarin oyle bir'e olmaz. Belki 2 ama gercek hakki 3.

Esas

zarar : 802 bin tl

Esas

stoktan 3 milyon tl kullanmış

Esas

finansman giderleri 1,092 milyon tl

Esas

kasasında 4.6 milyon tl nakit para bulunmakta

Esas

tevafuk arkadaşlar uzun zamandır bu hisseyi taşıyan ky cıyım birşey bildiğim yok hisseye güvenen uzun yatırımcıyım inşallah önümüzdeki günler güzel olacak beklentisindeyim sadece .

Esas

borsadan kenara koyduklarımla bekleyerek para kazanan biriyim bilanco öncesi klasik hareketlerden yapacakmı diye sesli düşünmüştüm

Esas

beklenen bir bilanço -802904 en baştan beri söylediklerimin hepsi çıktı... artık geriye dönmeden seçim sonrası duruma göre merko dönemi benim için başlıyor.6 aylık beklentisi de fos olduğu için hissedeki sert hareketlerii önümüzdeki 3 ayda görebiliriz.6 aylık bilanço sadece ağa babaları için silkeleme hareketi için fırsattan öteye gitmez... stok rakamı ve seçim sonrası çiftçiye verilecek destekler gündemimizde olacak.Şunu da hala iddia ediyorum şirket kesinlikle iyi yönetilmiyor ... hala borçlu ve hala da borç alma çabasında ...bol kazançlar

Sayfa 2/443 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •