Sayfa 1/477 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 3814 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GLYHO - Global Yatırım Holding A.Ş.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas GLYHO - Global Yatırım Holding A.Ş.

Yeni konu hayırlı olsun bol kazançlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Teşekkürler say
    ın moderatörümüz,hayırlı olsun.

Esas

Hayırlara vesile olsun insallah 2,64 lu rakamları bu yeni baslikta gülerek yad edelim..

Esas

Alıntı Originally Posted by seslice Yazıyı Oku
    Hayırlara vesile olsun insallah 2,64 lu rakamları bu yeni baslikta gülerek yad edelim..
    Günaydın ortaklar herkes için hayırlı ve kazançlı olur umarım.
    Aklıma şu takıldı halka arz talep durumu için en azından bir iki satır açıklama şu ana kadar yapılabilirdi ama maalesef yapılmadı/düşündürücü? Bu durum ve bilanço beklentisi baskı ya da götürme enstrümanı olarak kullanılacak mıdır?
    Bu arada Sayın Borsata abimizin genel/detay/ara yorumlarına gerçekten ihtiyaç duymaktayım küsmesi çok büyük kayıp olmuş bence kendisine ve entellektüelliğine müteşekkirim buradan saygılarımı iletirim her şey gönlünce olur.
    Keyifli ve bol kazançlı günler ola.

Esas

konu dışı ama sayfanın üstünde ADS reklamını gördüm haydi demirspor bugün yen osmanlıyı bitsin bu hasret!!

6. Esas

Alıntı Originally Posted by supi68 Yazıyı Oku
    Günaydın ortaklar herkes için hayırlı ve kazançlı olur umarım.
    Aklıma şu takıldı halka arz talep durumu için en azından bir iki satır açıklama şu ana kadar yapılabilirdi ama maalesef yapılmadı/düşündürücü? Bu durum ve bilanço beklentisi baskı ya da götürme enstrümanı olarak kullanılacak mıdır?
    Bu arada Sayın Borsata abimizin genel/detay/ara yorumlarına gerçekten ihtiyaç duymaktayım küsmesi çok büyük kayıp olmuş bence kendisine ve entellektüelliğine müteşekkirim buradan saygılarımı iletirim her şey gönlünce olur.
    Keyifli ve bol kazançlı günler ola.
    Öncelikle yeni sayfa herkese mutluluk getirsin.
    Dün ben de talep ile ilgili bankamla görüştüm. Pozitif ya da negatif herhangi bir yorumda bulunmadılar. Hatta renk bile vermediler. Bu yüzden sevinmek ya da enseyi karartmak için çok erken.Bekleyip görmek en iyisi gibi duruyor. Kesinlikle tavsiye falan filan değildir.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,519

Esas

burada kimsenin gazına sazına gelmeyin diyerek bazen yazıyorum.herkez için geçerli bir kural elimizde hisse varsa şöyle iyi böyle iyi deriz.elimizde hissede yoksa düşecek.iflas edecek .falan filan diyoruz.zaten forum kuralıdır.kimseden akıl alma akıl alırsan cepindeki paradanda olursun.sağlam hissen varsa endeks 30 dan zarar ettirmez.çok büyük kar da ettirmez.
    gelelim bu tip kar da yüksek zararda yüksek olabilecek riskli hisselere. limanların halka arzı nedeniyle hisse yukarı yaptı.eğer halka arz dün demiştim.halka arzı yaparlarsa kasaya çok yüksek nakit kaynak girecek hissenin önünü açar.4 tl yi 1 yıl içinde görebilir diyede yazmıştım.bu 1 yıl içinde olabilecek rakamdır.halka arz gerçekleşirse yüzde 40 prim yapar 1 yıl içinde benim hesaplamalarıma görede olacaktır.fakat birde tersi olursa ne olur.burada eski yazar çizerlere neredeyse şirketi çok iyi tanıdıklarınıda yazanlara sormak için bilerek bir şey sormuştum dün.halka arzla ilgili bilgisi olan varmı diye.nasıl gidiyor diyerek.eskiden beri yazıyorlarmışya burada şöyle olacak böyle olacak diyerek.tek bir tanesinden cevap dahi yazmadılar.ne oldu her gün hisse ile ilgili olumlu yazı yazanlar neredeyse şirket yönetimini dahi tanıdıklarını yazanlar neden yazmadılar.şirketin halka arzı ile ilgili son durumları.aslında zaten ben kasıtlı sormuştum o soruyu bakalım gerçekten bu işi biliyorlarmı.bilmiyorlarmı diyerek.ve cevap buraya yazamadılar.ben zaten durumun ne şekilde olabileceğini az buçuk biliyordum.
    o yüzden burada ben dahil kim yazı yazıyorsa önce inceleyin sonra değerlendirin derim.kimsenin gazına sazına gelmeyin.herkezin yaptığı bir şey pazarlama yöntemidir.bende çok az bir miktar var.zararda etsem bana koymaz.ama elinde yüksek miktarlarda hissesi olana koyar.riskli hissede isen 6-7 bin lotu geçmemek gerekir.
    29 yıldır borsadayım.ben bile bir şey bilmiyorsam.gerisi sadece buradakilerin yazdıkları aynı benim yazdığım gibi masaldan ibarettir.
    hele böyle forumlarda yazılanları oku ama kimseyede inanma iyi araştırın ona görede yatırım yapın derim.bak hep yazan çizenler ortadan bir anda kayboldular.evet çok riskli bir hisse ve durum ortada halka arzı yaparsa sıkıntı yok.yapamazsa buradakilerin vay haline tabii 30 üzeri şirketi bulunan bir holding haline gelmiş durumdalar.başka şirketlerinide borsaya kota edebilirler.şu anda bu hissede sözün bittiği yerdeyiz....Y.T.D..DİR..

Esas

benim aracı kurum yetkilim, bir kaç yere birden sordum, talep yok dediler dedi ve beni de sokmadı arza o yüzden. arz cok iyi hazırlanmış ama piyasanın durumundan olmıycak bu iş dedi. he yanılmışsa eleman, yanılır. borsada sınırsız bilen yoktur. ama kulağı delikler hep önden alırlar akşam olmuş eksi kapatmış.ertesi gun öğlen olmuş bir satır haberi cok görmüşler. ya kasıp işi kitabına uydurmaya çalışıyorlar ya da kutilikleri üstlerinde. arzı yapan kuti olmasaydı sabancı olsaydı misal. nolurdu. cok farklı olurdu bence...

Sayfa 1/477 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •