Sayfa 1/622 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4976 madde; 1 - 8 arası.

Konu: VAKBN - Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas VAKBN - Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O.

Yeni başlık hayırlı olsun bol kazançlar.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Esas

Hayırlısı olsun ))

3. Esas

Sayın kafkaf 83700'e mi gidiyoruz?

Esas

Kagıt yine okeye dönüyor, ne zaman kurumlar al raporu yada endeksin uzerinde getiri deseler bu kagıt dusmeye baslıyor.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by Schwarzkopf Yazıyı Oku
    Sayın kafkaf 83700'e mi gidiyoruz?
    Türkiye nasıl bir ülke Türk halkı nasıl bir millet anlamakta zorlanıyorum. Amerikan'ın bir tarafını yalamaktan nasıl bu kadar zevk alıyorlar anlamıyorum. Neden dolar almayı bu kadar çok seviyorlar, ellerine geçen her kuruşlarıyla dolar almayı, amerikalının bir tarafını yalamayı seviyorlar? Dolar'ın ve diğer dövizlerin sürekli arttığı bir ekonomide tabiki yerel para birimine bağlı enstrümanlar değerlenmez. Her türlü düşüş fırsatını çok iyi kullanıyorlar ama çıkışların hiçbiri düşüşler kadar hızlı olmuyor.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by kimsesiz Yazıyı Oku
    Türkiye nasıl bir ülke Türk halkı nasıl bir millet anlamakta zorlanıyorum. Amerikan'ın bir tarafını yalamaktan nasıl bu kadar zevk alıyorlar anlamıyorum. Neden dolar almayı bu kadar çok seviyorlar, ellerine geçen her kuruşlarıyla dolar almayı, amerikalının bir tarafını yalamayı seviyorlar? Dolar'ın ve diğer dövizlerin sürekli arttığı bir ekonomide tabiki yerel para birimine bağlı enstrümanlar değerlenmez. Her türlü düşüş fırsatını çok iyi kullanıyorlar ama çıkışların hiçbiri düşüşler kadar hızlı olmuyor.
    Üstadım zehir zemberek açıklama yapmak için pusuda mı bekliyorsunuz? Ben anormal bir-şey göremiyorum bir kaç siyasi risk
    dışında, her gelişmekte olan ülke gibi çalkantıdayız sürekli. Ha öyle olmasaydık zaten gelişmiş bir ülke olurduk o ayrı
    mesele.

Esas

Alıntı Originally Posted by Schwarzkopf Yazıyı Oku
    Üstadım zehir zemberek açıklama yapmak için pusuda mı bekliyorsunuz? Ben anormal bir-şey göremiyorum bir kaç siyasi risk
    dışında, her gelişmekte olan ülke gibi çalkantıdayız sürekli. Ha öyle olmasaydık zaten gelişmiş bir ülke olurduk o ayrı
    mesele.
    Muhterem son dönemde hiçbir para birimi Türk lirası kadar değer kaybetmedi. Bu devlet kontrolünde bu halkı fakirleştirmek için yapılan bir operasyon. Benim sorguladığım şey bu. Nasıl oluyor da 70 milyon insan fakirleşme aşığı. Nasıl oluyor da bu toplum bu kadar vurdumduymaz. Nasıl oluyor da kendi ekonomilerine yatırım yapacaklarına sürekli dolar denen bir kağıt parçasını alıp banka hesaplarına koymayı bir yatırım olarak görüyorlar. Ben demiyorum neden hisse senedi almıyorlar. Kimse hisse senedi almak zorunda değil. Ama elindeki değerle amerikan ekonomisini destekleyeceğine kendi evinde, sokağında, ilçende, şehrinde, ülkende bir şeyler yapmayı dene.

Neden Almanya'da kırmızı et fiyatları türkiye'dekinin yarısı?
    Neden Avrupa'nın tarım ürünü tedarikçisi olması gereken Türkiye'de tarım ürünleri pahalı.

Daha milyonlarca soru çıkar böyle. Bu millet adam olmaz sanırım.

Sayfa 1/622 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •