Sayfa 2/574 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4592 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BTCIM - Batıçim Batı Anadolu Çimento Sanayii A.Ş.

Esas

Ama Birgün bir Çakal gelir senin elindeki hisseleri alır gider....veya senin güvendiğin aileler gider Başkalarıyla anlaşır sende mal gibi ortada kalırsın...çok ah aldınız çok.....ky size Hakk'ını helal etmez...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Elindeki % 12-13 oyla hiçsin....sen sahtekar düzenbaz olmasan ailene madik atmazdın.

3. Esas

Aileye Donsuz damat geldin....adam oldun...sonra onlara yapmadığını bırakmadın sahtekarın ahlaksızsın....

Esas

Bu hisse büyük global bir kriz olmadıkça asla düşmez düşemez rahat olun gerçek film 7.60 üzeri kapanışlar yaptığında başlayacaktır o vakit yapacağı hareketler ve hacim çok farklı olacaktır bu tip insanlarla daha önce çok uğraştık Allaha Şükür bugüne kadar yaş tahtayada basmadım bunların hakkındanda geliriz ,güzel günler yaklaşıyor.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Smyrna
    Gönderi
    665

Esas

Sürmeli efesin sahibi oteli satsa alsa, kervansarayın haracını yiyen alsa çıkacağı varsa çıkar, yoksa malın tamamı adamın elinde. Eczyt de fonlar dolu zaten haber gönderdi düğmeye bastı adamlar. Zenginlerden korktuğundan değil.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Smyrna
    Gönderi
    665

Esas

Düşmekten yana kimsenin korkusu yok zaten çıkışı bekliyoruz. Ama yinede haklı çıkarsanız iyi olur bizde payımızı alırız

Esas

Patron teşekkürü hak ederken hakaret yiyor. Bu değerde bu fiyatta potansiyel taşıyan kaç şirket kaldı?

Esas

Alıntı Originally Posted by eksipnos Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sizlere iyi bir haber vericem Kuşadası ve Söke bölgesinin en varlıklı ailelerinden bir arkadaşımi baticime yatırım yapmaya ikna ettim dün ilk alımları yaptı ve bu tahta için büyük sayılabilecek miktarlarda yatırım düşünüyor öyle 10 bin 20 bin tl ye tenezzül edecek bir insan değildir 15 20 li fiyatlardan önce asla satmaz, alımların etkisi kısa sürede görülür diye düşünüyorum fazla dayanamazlar çünkü gerçek niyetleri buralardan mal satmak filan değil bu capsizlarin geri alım programını aratmaz diye düşünüyorum izleyip göreceğiz neler olacak.
    eczacıdan alan o muydu yoksa?

Sayfa 2/574 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •