Sayfa 1/685 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5475 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ANSA - Ansa Yatırım Holding A.Ş

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas ANSA - Ansa Yatırım Holding A.Ş

ANSA - Ansa Yatırım Holding A.Ş

2. Esas

?? eski ibtyo yazılarına noldu?? neyse yeni ibtyo sayfası hayırlı olsun...aynı zamanda herkese kazancları hayırlı olsun.. sabrın sonu selamet misali... artık satmak icin egco nun satıs haberlerini beklicez gibi gibi...

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,052

Esas

Ne oldu bu sayfalara bütün yo ların sayfalarında mı böyle yoksa bazı sayfalarda mı ??? yoksa yine mi başa döndük neysee...

hepimize hayırlı olsun diyelim....

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,052

Esas

bir de artık senetler tavan oluyor ama kimse yazı yazmıyor... bu da ilginç geliyor bana eskiden böyle mi olurdu.... bütün elinde hisse olan gizli kahramanlar ortaya çıkarlardı yorum yapardık birlikte şimdi nerdeee

Esas

arkadaşlar bu kagıdın egcyo yada varyo ile bağlantısı ne..3 ünün de mı sahibi tan egeli..

Esas

dün 4 tavan yapan ortaklıkların hepsinde payı var tan egelinin.
    ıbtyo yabancılarla ortak diye biliyorum.en az 1,5 görecek.sonrasını bilmem.bir tavanlık daha işi var.

7. Esas

ikinci seansa 1,30 a satış yazdım. artık PKART ile ilgileniyorum. Bu arada dikkat edilmesi gereken seviyelere geldi. Tekrar 0,80 lerde buluşmak üzere. Sevgiyle..

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,052

Esas

ilk seans satıcı info 125.000 .... yatırım finansman 100.000 lot kadar satmasaydı sağlam tavan olurdu... sanırım tavanı 2 de bir bozan onların satışları oldu....

Sayfa 1/685 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •