Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 10 madde; 9 - 10 arası.

Konu: Telefon Dolandırıcılığı

1. Esas

tüketici hakları koruma derneğinden arıyoruz ..... bilmem ne harcamanız yasal takibe alınmış..... bunun için .... çattttt kapat telefonu suratına dıt dıt dıt dıt dıt..... arkadaş benim bir harcamam yasal takibe alınmışsa , tüketici bilmem ne derneği neden bunun derdine düşüp benimle iletişime geçsin ki ? şayet yasal bir takip varsa bir kere o firmanın hukuk servisi arar ya da onların çalıştığı hukuk bürosundan aranırım değil mi ?

Esas

Yok, ben öyle yapmıyorum. Önce arayan kişinin ana ve avradından başlayarak bir güzel hatırını soruyorum, ondan sonra sizin dediğinizi yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    tüketici hakları koruma derneğinden arıyoruz ..... bilmem ne harcamanız yasal takibe alınmış..... bunun için .... çattttt kapat telefonu suratına dıt dıt dıt dıt dıt..... arkadaş benim bir harcamam yasal takibe alınmışsa , tüketici bilmem ne derneği neden bunun derdine düşüp benimle iletişime geçsin ki ? şayet yasal bir takip varsa bir kere o firmanın hukuk servisi arar ya da onların çalıştığı hukuk bürosundan aranırım değil mi ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •