Sayfa 2/807 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6456 madde; 9 - 16 arası.

Konu: YATAS - Yataş Yatak Ve Yorgan San.Tic.A.Ş.

Esas

Dün mobılya sektöründeki gelişmeleri yerinde izlemek için İnegöldeydim.

İnegöl esnafı ıle guzel hasbıhal ettık, gelişmeleri degerlendirecek acıklamaları oldu;

İthal Ürünlere gelen %50 vergi zammından cok memnun olmuşlar, Olumlu etkılenmeye basladıklarınıda belirtiler.
    Yeni acılan İnegöl mobılya avm yıde zıyaret ettık cok basarılı bır avm yapmışlar. Bitişiğinde de otelde yakında hızmete acılacakmış.
    İnegöl mobılya daha cok Avangarde ürünlerin sunulduğu rakıplerinin Yataş olmadığını daha cok avangarde ürün satan İstikbal olduğunuda hem vurguladılar hemde gördum.
    Yataşın mobılya tarzı şık modern sağlam kolay kullanım üzerine daha cok calışan eşlerin tercihi, İnegöl mobılya urunlerı ıse İstakbalde olduğu gıbı ev hanımları cızgısınde.

borsa olayları acısından 1.90 dan beri söyluyorum Yataş Güvenli lıman diye; bir cokları buna güldüler ve hatta dalg gectiğimide düşündüler.
    Genel özel mesajlarda zaten Yataştakı tanıdık isimlerin hocam yataş tamam ama başka hisse???? demesinden anlıyorum zaten. Ky sattıkca fiyat daha da yukarı gitti..gidiyor.

Temel analızde Piyasa kuralı vardır; bir şey fark edildiğinde kim satarsa satsın ederine gider!..
    Bu yataştada işliyor; Evet Buna bende dahilim kım satarsa satsın Piyasanın önunde kimse duramaz.

Hadi ulen dediklerini insaların görebiliyorum Tıpkı hava kötü secimler dolarısazyon var. Yataş guvenlı lıman dediğimde 1.90lardan güldükleri gibi.
    ama bu Piyasa gerceğidir....Piyasanın önunde kımse duramaz.

Neticede kar eden bir Yataş Grup organısazyonu mevcut. fabrikalar magazalar ve temel ıhtıyac Piramıdının en uzerınde yer alan BARINMA için mal ve hizmet üretmekteyız. Hayat devam ediyor İnsanların bu ihtiyaclarıda devam etmekte Türkıyede her yıl 2 mılyon kışı kışı evlenmekte her yıl bınlerce kişi askere gitmekte , ögrenci olmakta her yıl yuzlerce hastane acılmakta bınlerce yenı yatak hem hastanecılıkte hemde Truzim de devreye alınmakta.

Hükümet Polıtıkası Rüzgarıda Arkasından son hızda esmekte %50 ithale cayrıcı vergi,,,,

Sonucta Özkaynakları yataştan 3 kat kucuk zarar eden bır rakıp nasıl 300 mılyon degerde oluyorsa...
    özkaynakları rakıbınden 3 kat buyuk Kar eden , her hafta bır bayı magazası acan İhtaccattada büyüyen Yataş Neden bu fiyatlarda kalsın?? Piyasa kuralı geregi burada işler.. Yataş hak ettiği degere gelir... Kim satarsa satsın kim alırsa alsın Değişmez..

Esas

Acem hocam hedef nedir

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

3. Esas

Geçen senenin tümünde 5 milyon olan diğer faaliyet gelirleri bu sene İlk çeyrekte 7 milyon!!

Nedir ki bu faaliyetler

Esas

Empor diye bi arkadas vardi bi kac ay once yatas temettu vermez dediyimde bana niye hisseyi kotuluyon demisti.. simdi yok ortalarda??? Neyse kisisel hedefim kisada 2.98 ytd

Esas

Don't miss our grand opening tomorrow at City Mark Mall, Sheikh Zayed City

Enza Home Egypt
    15 Haziran ·

Kahire yakınlarındaki Sheikh Zayed Cityde kısmen zengin mısısrlıların yasadığı bir yerde yeni bir magaza acılışı Büyük ve Yeni Yataş'ın Ayak sesleri zaten bunları görmeye alıştık..
    ama arada bir hatırlatmakta fayda var..

Global Yataş Grup..!!

https://www.facebook.com/pages/Enza-...00792520093824

Esas

Kimse yazıp cizmiyor herkes tribünde ..herkes satmış anlaşılan..
    Bizde yine bir Teşvik konusunu Paylaşalım ..Resmi gazete onaylı...

Türk ürünlerinin yurtdışı pazarlarda tanıtılması amacıyla gerçekleştirilecek tanıtım harcamalarının yanı sıra danışmanlık, pazar araştırması çalışması ve raporlarına ilişkin giderlere de destek verilecek. Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve Turquality’nin Desteklenmesi Hakkında Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, Resmi gazetede yayımlandı.

http://www.resmigazete.gov.tr/main.a...6/20150621.htm

TÜRK ÜRÜNLERİNİN YURTDIŞINDA MARKALAŞMASI, TÜRK MALI
    İMAJININ YERLEŞTİRİLMESİ VE TURQUALITY®’NİN DESTEKLENMESİ
    HAKKINDA TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2006/4)’DE DEĞİŞİKLİK
    YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2015/2)

http://www.turquality.com/destekler/marka-destekleri

Esas

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Kimse yazıp cizmiyor herkes tribünde ..herkes satmış anlaşılan..
    Bizde yine bir Teşvik konusunu Paylaşalım ..Resmi gazete onaylı...

Türk ürünlerinin yurtdışı pazarlarda tanıtılması amacıyla gerçekleştirilecek tanıtım harcamalarının yanı sıra danışmanlık, pazar araştırması çalışması ve raporlarına ilişkin giderlere de destek verilecek. Türk Ürünlerinin Yurtdışında Markalaşması, Türk Malı İmajının Yerleştirilmesi ve Turquality’nin Desteklenmesi Hakkında Tebliğde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ, Resmi gazetede yayımlandı.

http://www.resmigazete.gov.tr/main.a...6/20150621.htm

TÜRK ÜRÜNLERİNİN YURTDIŞINDA MARKALAŞMASI, TÜRK MALI
    İMAJININ YERLEŞTİRİLMESİ VE TURQUALITY®’NİN DESTEKLENMESİ
    HAKKINDA TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2006/4)’DE DEĞİŞİKLİK
    YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2015/2)
    şahım bizim ki tesbitlerinizi tekrardan öteye geçmiyor.ondan fazla karalamıyoruz...satan satsın ki yükü hafiflesin.

global yataş daha ne olsun!

Esas

Alıntı Originally Posted by gurkan44 Yazıyı Oku
    şahım bizim ki tesbitlerinizi tekrardan öteye geçmiyor.ondan fazla karalamıyoruz...satan satsın ki yükü hafiflesin.

global yataş daha ne olsun!
    Ky sattıkça yukarı yukarı giden hisseleri cok daha fazla seviyorum..

2014 yılında marka destek Programına alındık. Yurtdışındaki Faaliyetleriniz için size devlet bedava Para Dagıtmakta ve bu bedavacılığın kapsamı genışletilmiş...

İthal mallara gelen %50 vergiden sonra Bu yurtdışı faaliyetlerinde teşvik kapsamının genişletilmesi iyi oldu.

Cok Şükür diyelim..

yurtdışındakı magaza sayısı 50 ye yaklaştı... biizim için şu an yılda 1 mılyon dolar destek bile bilançolardaki karlılık için cok önem taşımakta ve gördüğünüz üzere yurt dışı magaza acılışlarıda devam etmekte.
    Hakketten önemli bir gelişme..

Sayfa 2/807 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •