dostlar.................kardeşler................. küçükler............büyükler................

forum kuralları siyaset yazmayın dedi.............fakat gündemi takip eden okur yazar türkiye cumhuriyeti vatandaşları olarak temiz bir üslupla saygısızlığa herhangi bir hakarete uzanmadan yalın medeni hür fikrimizi beyan etmeye çalıştık sadece................

ancak yinede forum kurallarına uymanın önemli olduğunu da sınamış olduk böylece..............

türkiye büyük ülke........... her görüşten insan var ve olacak elbette...............

buna rağmen bir platformda karşılıklı saygı çerçevesinde tartışılamıyor sağlıklı bir diyalog kurulamıyorsa eğer devam etmenin de bir espirisi olmadığını düşünüyorum..............

tüm forum üyelerine birbirlerine karşı daha hoşgörülü yaklaşımlar diliyorum................

yaklaşık 4 yıldır özellikle çimento sektörü topiklerinde temel analiz ve temettü topiklerinde adana çimento vs...sayfalarında faydalı temel borsa bilgisine ve tecrübelerine dayalı paylaşımlarda bulunduğumuza inanıyorum...........

özellikle bu noktada çok teşekkür aldık bir çok üyeye temettü yatırımcılığı noktasında bir ufuk açtığımıza inanıyorum çok mutlu olduk..............

foruma üye olma amacımız borsada uzun vadede temettü yatırımcılığı bilinci aşılamaktı.........

bir nebze olsun başarabildiysek bu bize yeter...............

nihayette bu sosyal bir platform..........dolayısıyla sürçi lisan ettiysek de kırdıysak da anlayamadıysak da anlaşılamadıysak da affola.....ve affettik.......

hayat çok kısa................hiç bir şeyin üzerinde fazla değmez durmaya..........

cafe sayfasında da memleketin gündemine ilişkin medeni ve ölçülü bir düsturla genellikle espirili bir tarzda düşünürken eğlenmeyi sohbet etmeyi amaçlayan sıcak bir üslupla abi kardeş seviyesinde memleketin inancına imanına toprağına bayrağına kutsalına birliğine bekaasına devletine bölünmez bütünlüğüne saygılı ve bağlılığı ilke edinen mümkün olduğunca objektif düzeyli yalın ve samimi paylaşımlarda bulunduğumuza inanıyorum..........

ancak görülüyor ki sosyal platformlarda farklı görüşler niyetler iyi olsada hoşgörüyle karşılanmayabiliyor sıkıntılar ortaya çıkabiliyor..........

bu nedenle belkide artık en güzeli klavyeyi bırakmak sükut etmek yazmamak şu kısacık ömrümüzde evvela sağlığımızı korumak..............

sağlığım artık müsaade etmiyor bu düzeyli forumda belkide ülkenin en kaliteli sosyal platformunda daha fazla vakit geçirmeme izin vermiyor...............

eşim kızıyor sağlığıma üzülüyor ve artık benden anlayış bekliyor...........

tüm hissenet forum üyelerine ve değerli yöneticilerine moderatörlerine inancı......görüşü.......yaşı...bilgisi....tecrübe si....mesleği ne olursa olsun saygılarımı sunuyor ve artık müsaadelerinizi istiyorum............

hakkımız varsa helal ettik................hakkımız geçtiyse helal edilsin dileriz.............

saygıyla...........hörmetle..............daima iyi niyetle........daima dobra dobra..........

hoşçakalın efendim..........sağlıkla kalın......... allaha emanet olun............