Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 160 madde; 9 - 16 arası.

Konu: 2.El Oto Öneriniz Ne olurdu??

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by MuDo Yazıyı Oku
    15-20 Bin YTL aralığında 2.El oto için önerileriniz ne olabilir?
    Baktığım bazı alternatifler aşağıdakiler. Bununla birlikte Yakıt avantajı ve sorunsuzluk dolayısıyla Honda Civic leri de öneriyolar. Sizler ne önerirsiniz?

Opel Corsa (2004) / VW Polo (2002) / VW Golf (2001)
    İstanbul içinde bineceksen,tüplü broadway al
    Şehir içinde isen toyota,kasaba ilçe türü yani yolu bozuk yerlerde opel astra tavsiye ederim.

Esas

Alıntı Originally Posted by cakhall Yazıyı Oku
    İstanbul içinde bineceksen,tüplü broadway al
    Şehir içinde isen toyota,kasaba ilçe türü yani yolu bozuk yerlerde opel astra tavsiye ederim.
    İstanbul=Ankara diyebilirmiyiz O kadar trafik olmasa da...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by greenleaf Yazıyı Oku
    bence o konuda peugeot iyi. gerci bu ara fransız malları cok revacta ya halkımız akın akın fransızlara ne iyi ettiniz de soykırım kararını aldınız demekle mesgul..
    Dostumuz espirili yaklaşmış olaya ama ben kesinlikle hiç kimseye ne pejo,ne citroen tavsiye ederim.Hem alt takımı çabuk dökülüyo,hem de satmaya kalkınca mındar oluyo.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by MuDo Yazıyı Oku
    İstanbul=Ankara diyebilirmiyiz O kadar trafik olmasa da...
    toyotadan şaşma.

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    istanbulköyü
    Gönderi
    2,472

Esas

Alıntı Originally Posted by cakhall Yazıyı Oku
    Dostumuz espirili yaklaşmış olaya ama ben kesinlikle hiç kimseye ne pejo,ne citroen tavsiye ederim.Hem alt takımı çabuk dökülüyo,hem de satmaya kalkınca mındar oluyo.
    satarken para etmemesi özellikle citroen için doğrudur.
    ama benim öyle derdim yok derseniz,20milyar civarına temiz 406 bulabilirsiniz.çok ta zevk alırsınız...

Esas

sn MuDo neden 2. el yerine sıfır düşünmüyorsunuz benim önerim chevlorlet aveo 21800 ytl arabayı fuarda inceledim geniş bir bagaj hacmi var ideal bir sedan ayrıca hyundai accent e de bakabilirsiniz fiatını bilmiyorum .

Esas

Alıntı Originally Posted by sebal Yazıyı Oku
    sn MuDo neden 2. el yerine sıfır düşünmüyorsunuz benim önerim chevlorlet aveo 21800 ytl arabayı fuarda inceledim geniş bir bagaj hacmi var ideal bir sedan ayrıca hyundai accent e de bakabilirsiniz fiatını bilmiyorum .
    Sıfır otomobil aldığınızda en az 4-5 sene binilmesi gerekir diye düşünüyorum. 2 sene veya 3 sene içinde değiştirmeyi (şimdilik öyle) düşünüyorum. Bir de ilk arabam olacak, kullanmayı bilsem de, ne olsa alışmak gerekecek.. Zaman içinde (göreceli olarak) daha az değer kaybeder diye tahmin ediyorum. Bu gibi nedenlerden dolayı ikinci el düşünüyorum...

Esas

Alıntı Originally Posted by cetinsurel Yazıyı Oku
    satarken para etmemesi özellikle citroen için doğrudur.
    ama benim öyle derdim yok derseniz,20milyar civarına temiz 406 bulabilirsiniz.çok ta zevk alırsınız...
    citroenler suspansiyonu serttir. 500 km sonra otuyor takır tukur..Türkiyeye gore degil..peugeotlarda o sorun yok...saglamlıgı da iyi. 206 haric...206 az bir kazada cok buyuk masraf acmasıyla unlu..

Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •