Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920
Arama sonucu : 160 madde; 153 - 160 arası.

Konu: 2.El Oto Öneriniz Ne olurdu??

Esas

Alıntı Originally Posted by diojen2006 Yazıyı Oku
    Acil 2.el temiz araba arıyorum.
    1989 Model gayet temiz Gazlı Hacı Kartal var, efendim.

Daha dün yıkadım, tertemiz oldu.

Şaka bir tarafa, en azından yaş, model, fiyat v.s. gibi düşüncelerinizi yazarak aramanız lazım.

2. Esas

temizden kastım çok komik olzsa öncelikle düşük kilometreli ve masrafsız(lastik,balata vb)ekonomi önemli.lpg veya dizel olmalı.maksimum 25-30 bin civarı.corolla,megane ve focus model.

Esas

temizden kastım çok komik olzsa öncelikle düşük kilometreli ve masrafsız(lastik,balata vb)ekonomi önemli.lpg veya dizel olmalı.maksimum 25-30 bin civarı.corolla,megane ve focus model.
    Lastik balata mühim şeyler değil, efendim.

Kaportası düzgün, kronik arızası olmayan, kilometresi düşürülmemiş, şirket arabası olarak kullanılmamış, bir otomobil bakın.

4 Lastik atıyorum 400-600 milyon, 1 balata 15-150 milyon liradır. Şakuli kaymış bir arabaya ise, paha biçemezsiniz.

Üç otomobilde tercih edilecek arabalar, inşaallah temiz bir tane bulursunuz.

Esas

Yeni uygulama sayesinde vatandaş emniyete gitmeyecek. Emniyetin bu konudaki işlemlerinde de yüzde 85 azalma olacak.

İçişleri Bakanlığı'ndan milyonlarca kişiyi ilgilendiren açıklama yapıldı. Buna göre, muayenesiz araçlarının satışı engellenecek, belirli zamanlarda kış lastiği takmak zorunlu hale getirilecek. Bunların yanında bir önemli değişiklik de ikinci el araç alım satımı. Bu bağlamda yılda yaklaşık 2.5 milyonun üzerinde düzenlenen araç trafik belgesi kaldırılacak, yerine araç muayene istasyonlarının vermiş olduğu araç muayene raporu yeterli olacak.

İkinci el araç alım satımlarında malik dışında başka bir husus değişmiyorsa, vatandaş emniyete gitmeyecek.

Araç tesciline ilişkin araç tescil belgesi, satış işleminin yapıldığı noterlikte düzenlenecek. Bu sayede emniyete yılda 4 milyon vatandaş gitmeyecek ve emniyetin bu konudaki işlemlerinde de yüzde 85 azalma olacak.

http://www.buyuyenturkiye.com/haber/...-yeni-uygulama

Esas

Acil 2.el temiz araba arıyorum.
    iyide fiyat aralığınız nedir............?

dod.com.tr ve otoexper.com.tr motor mekank kaporta elden geçiriyor ve 2.el yüksek kilometre araçlara bile garanti veriyor.........

üstelik araç bedelini kredilendirebiliyor tavsiye ederim......

alman otomobilleri iyidir...........

opelin astra dizel 1.3 cdti motorlu modeli 2.el fiyatları oldukça uygundur.................düşünün derim.........
    Son düzenleme : BUZ; 16-12-2013 saat: 13:26.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by BUZ Yazıyı Oku
    iyide fiyat aralığınız nedir............?

dod.com.tr ve otoexper.com.tr motor mekank kaporta elden geçiriyor ve 2.el yüksek kilometre araçlara bile garanti veriyor.........

üstelik araç bedelini kredilendirebiliyor tavsiye ederim......

alman otomobilleri iyidir...........

opelin astra dizel 1.3 cdti motorlu modeli 2.el fiyatları oldukça uygundur.................düşünün derim.........
    Cevap biraz geç olmuş sanki sayın Buz

Esas

Alıntı Originally Posted by doganerahmet Yazıyı Oku
    Cevap biraz geç olmuş sanki sayın Buz
    tarihine bakmamıştım....bilmem ki.....................

adam çoktan almıştır o zaman.........................doğru..............

Esas

2013 modellerde 10 bin TL indirim
    http://otomobil.haber7.com/kampanyal...bin-tl-indirim

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 10181920

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •