Sayfa 137/137 İlkİlk ... 3787127135136137
Arama sonucu : 1095 madde; 1,089 - 1,095 arası.

Konu: Günün en çok kazandıran varant'ını bulmak

Esas

Ne arıyoruz en çok kazandıran varantı arıyorum.
    DXD1L : 0.055 maliyet ve de DXDFH : 0.075 maliyetle 3 iş günü buradayım. Tahammul edemiyeceğim zarar noktası aldığım fiyatların 2 alt kademesi buraya düşmemeli....gerçi siz bana bakmayın sallıyorum yine

Esas

önümüzdeki haftanın ilk 2 gününde ilk direnç noktası 9920 burası zayıf bir bölge burası rahat geçilecektir daha sonrasında dax 10150görme ihtimali var yukarı da yazdığım varantlar ise yaklaşık olarak o yazdığım değerlere göre 3 kat pirim yapma potansiyeli bulunuyor. Bu seviyede elimdekileri verip geri çekilmesini bekleyeceğim geri çekilme 9923 seviyelerine kadar olmasını bekliyorum buradan tekrar alıma gireceğim asıl sert yükseliş buradan kalktığında olur gibi ve asıl hedef 10800

Esas

yukarı da yazdığım son yazıma biraz daha açıklık getirmek istiyorum veya daha anlaşılır bir biçimde tekrar ifade etmek istiyorum.

Esas

yukarı da yazdığım son yazıma biraz daha açıklık getirmek istiyorum veya daha anlaşılır bir biçimde tekrar ifade etmek istiyorum. yazılarım tamamen senaryo olup bir yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmemelidir.

Esas

senaryo;
    1. ) dax pazartesi açılışı yaptıktan sonra 9923 e kadar gelip burada bekleyebilir bu durumda:
    .....DXDFH ;0.09 Kapatmış olmasına rağmen açılış sonrası 0.12 değerini göreceğiz , bu değer sonrası dax 9923 e gelirse 0.15 gibi bir .....değer de olacaktır.
    .....DXD1L ;0.06 Kapatmış olmasına rağmen açılış sonrası 0.08 değerini göreceğiz , bu değer sonrası dax 9923 e gelirse 0.12 gibi bir .....değer de olacaktır.
    2.) dax 9923 değerinde biraz dursada pazartesi yada salı günü bu değeri geçecektir (bence) bu durumda yukarıdaki varantlarımı ......yazdığım rakamlardan satmayacağım.
    3.) dax 10200 değerine gelmesini bekleyeceğim eğer düşündüğüm gibi olursa varantlarımı dax ın bu değerinde satacağım . Peki varantlar bu durumda hangi rakamalarda olacak ;
    ......DXDFH ; 0.30
    ......DXD1L ; 0.20(YAYILMA VARANTLARI HESAP MAKİNELERİNDE HESAPLANAMADIĞI İÇİN BU DEĞER BENİM KENDİ HESAPLAMAMDIR)
    4.) son olarak bu düşüncelerim gerçekleşirse daxın geri çeklimesini bekleyip tekrar bu yukarıdaki varantlara uygun yerden tekrar giriş .....yapacağım. çünkü asıl hedefim 10800 bu değer varantlarımın ilk alış fiyatlarıma göre yaklaşık 10 kat gibi bir kar getirmesi planım .....içindedir.
    5.) pazartesi günü THYAO ait varantları izleyeceğim çünkü burada sert bir yükseliş bekliyorum ama pazartesi bu hisse de biraz .....tedirginlik olabilir çünkü cuma günü 11.56 da RUS uçağı sınırlarımızı geçmiş bu haber bugün düştü. bu haber bana bu .....hissenin varantlarını daha düşükten alma fırsatı yaratacağını düşünüyorum.
    6.) yazdıklarım tamamen bana ait senaryo olup buna göre yatırım kararı vermeyiniz.

Esas

kısaca böyle aslında kısa olmadı ama .....

Esas

THYAO ; cuma günü rusya nedeniyle yaşanan durumun, pazartesi günü ne kadar etkili olabileceğini gözlemlek gerek eğer thyao pazartesi 7.21 altına kaymaz (sanmıyorum bu kadar düşeceğini ) ise ve de çok hızlı bir şekilde 7,30 lu seviyelere gelirse kendini 2-3 gün içerisinde 7.64 e kadar atabilir bu durumda hangi varant alınabilir bana göre THDGE : 0.22 ve THDGC .0.06 lı fiyatlardan alınabilirse iyi bir getiri sağlayabilir.

Sayfa 137/137 İlkİlk ... 3787127135136137

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •