Sayfa 2/871 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6966 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KLMSN-Klimasan Klima San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş

(2004 - 2015) Arası açıklanan tüm bilgiler...!
    Bir tık => http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...-2&secimler=#0

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by [ YATIRIMCI ] Yazıyı Oku
    Bak bu kadar basit...
    Bir saniyede karşında =>
    http://www.foreks.com/hisse/pages/fx...21%2F08%2F2015

Buna benzer milyarlarca bilgi yeter ki zaman ayır...!
    KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş

(2004 - 2015) Arası açıklanan tüm bilgiler...!
    Bir tık => http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...-2&secimler=#0
    Tek yapmanız gereken bu dahi'ye komut vermek...!

Esas

sn.MarkutHunt; SİZ ÖNCE NE KADAR BEDELLİ OLDUĞUNU ÖĞRENİN SONRA YAZIN !!!

20 LOT BEDELLİ İÇİN ÖDENEN RÜÇHAN PARASI (660.TL DEĞİL) (DEĞİL) (DEĞİL) (YALAN) (YALAN) (YALAN)

ÇÜNKÜ BEDELLİ ARTIRIM ORANI => (%3.233,33) KARŞILIĞI =>(646 LİRA 66 KURUŞ BURADA YALAN YANLIŞ YAZMAYIN AYIPTIR YAZIKTIR GUNAHTIR İNSANLARIN VEBALİNİ ALMAYIN...

SİZLERİN KİMLERE HİZMET ETTİĞ AÇIK VE NET BİR ŞEKİLDE ORTADA...
    Dostum sakin olun :=)

Ben hesabınız yanlış dedim.İnsanları yönlendiriyorsunuz vs. demedim...Bedelli oranı öyle yazabilir ben çekilen parayı söyledim 100 lotuma 3347 TL bedelli parası alındı.İnanmıyorsan özelden gösteririm.Böyle iftira atmayın...

İkincisi Klimasan bende de var ve 10 tl leleri görmesi lazım diyorum.Bunda kötü olan ne anlamadım ?

Yanlış hesabınızı düzelttim diyemi bu kadar sinir yaptınız.Herkes hata yapar sorun etmeyin...

Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Nov 2010
    İkamet
    (TR) ANKARA
    Gönderi
    6,566
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by MarkHunt Yazıyı Oku
    Dostum sakin olun :=)

Ben hesabınız yanlış dedim.İnsanları yönlendiriyorsunuz vs. demedim...Bedelli oranı öyle yazabilir ben çekilen parayı söyledim 100 lotuma 3347 TL bedelli parası alındı.İnanmıyorsan özelden gösteririm.Böyle iftira atmayın...

İkincisi Klimasan bende de var ve 10 tl leleri görmesi lazım diyorum.Bunda kötü olan ne anlamadım ?

Yanlış hesabınızı düzelttim diyemi bu kadar sinir yaptınız.Herkes hata yapar sorun etmeyin...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    siz 100 lot hissenize (3.347) lot mu? aldınız yazı ile (üç bin üç yüz kırk yedi) lot mu aldınız??

Yoksa 100 lot hissenize (3.233) lot mu? aldınız yazı ile (üç bin iki yüz otuz üç) lot?

Önce bunu netleştirelim...
    EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimizin 3.000.000 Türk Lirası olan ödenmiş sermayesinin tamamı nakden karşılanmak suretiyle 3.233.33 % oranında artırılarak 100.000.000 Türk Lirasına çıkarılmasına ilişkin olarak 22 Haziran 2015 tarihinde başlayan ve 06 Temmuz 2015 tarihinde sona eren ortaklarımızın yeni pay alma haklarını (rüçhan hakkı) kullanma süresinde kullanılmayan rüçhan hakkı payları, 09-10 Temmuz 2015 tarihlerinde 2 iş günü süreyle Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla, 164.968,849 adet şirketimiz hisse senetleri BORSA İSTANBUL A.Ş Birincil Piyasada, 1 TL nominal değerdeki beher hisse fiyatı 1 TL'den az olmamak üzere Borsa İstanbul A.Ş.' de Birincil Piyasada oluşacak fiyattan satışa sunulacaktır.
    Halka arz esaslarını içeren Tasarruf Sahiplerine Satış Duyurusuna; Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) (www.kap.gov.tr), Afyon Çimento Sanayi Türk A.Ş.'nin internet sitesi (www.afyoncimento.com.tr) ve Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin internet sitesi (www.akyatirim.com.tr) 'den ulaşılabilir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgu...aspx?id=449874

Esas

Hepinize saygım var bilgileriniz konusunda ama bu yazışmaları Afyon tahtalarında yapsanız.Klımasan için yazılacak okadar çok şey varkı...Projeleri hedefleri yeni pazarları küresel ısınma Vs...Saygılarımla..

6. Esas

Bu bilancoyu normal hallerde yüksek cikarmazlardi, bu sene hisseyi yukarı çıkarmak istiyorlar sanki!

Esas

Alıntı Originally Posted by tahranumit Yazıyı Oku
    Bu bilancoyu normal hallerde yüksek cikarmazlardi, bu sene hisseyi yukarı çıkarmak istiyorlar sanki!
    Bu haftaki Ekonomist dergisi Takas Analiz köşesi(Son Sayfa)....Geçen Hafta yabancı payı ençok artan hisseler arasında KLİMASAN da var....Ben demiyorum Dergi Analist leri yazıyor...BİLGİNİZE.....

8. Esas

Yav yazmayim yazmayim dedim dayanamadim yine .bu yaziyi uzerine alinan alinsin.arkadas burasi Klimasan hisse topigi varsa paylasacagin hisse ile ilgili bilgin paylas yada cevabini aradigin bir soru sor.ne bu ya ego tatmin yeri oldu biryeni ileti varmi diye bakiyorum. Aciyorum sacma sapan yazilar.lutfen biraz ciddiyet.unutmsyin o yazilari okumak icin gozumuz yoruluyor vaktimiz gidiyor.kul hakki almayin.daha ciddi seviyeli paylasimlar gormek dilegi ile.vaktini aldigim okurlardan aflarini rica ediyorum.Arifturgay kardesime de guzel paylasimindan dolayi tesekkur ediyotum.Allaha emanet olun cumleten bol ve hayirli kazanclar insallah.

Sayfa 2/871 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •