Sayfa 634/634 İlkİlk ... 134534584624632633634
Arama sonucu : 5070 madde; 5,065 - 5,070 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

Esas

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    sayin cmen ve yusuf hocam hangi vps firmasini kullaniyorsunuz .
    Sadecehosting. - cloud sn stradivarius

Esas

ben de "altinsoft"ta bir haftada bi kac kez yasamistim. zaten ilk ay yasayainca sorunu, hemen baska bir vpse gectmi. cozum olmayacagini dusundugumden sorunu hic ihbar etmemistim. ancak kodla olan cozum en mantikli cozum ancak kodu adapte etmeye cesaret edememistim

Duhul
    May 2012
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    1,004

Esas Sistem Karşılaştırma

Ben geçen aylarda böyle bir problem yaşadım,Sezai beye log dosyasını gonderdım,idealden bir sorun çıkmadı,sonuç olarak sorun aracı kurumdan kaynaklı olduğu çıktı,aracı kurumun incelemesi sonucunda,aynı günde 2 kez aracı kurumun BİST'le bağlantısı kesilmiş ve bende bu 2 kezki kesintiye denk gelmişim

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    sayin cmen ve yusuf hocam hangi vps firmasini kullaniyorsunuz .
    Yaklaşık 3 aydır hetzner.de kullanıyorum. Şimdiye kadar ne kesilme ne de tıkanma olmadı.

Esas

Sayın anonimm ve Bear_Bull, kod örnekleri için teşekkürler. Şimdilik örnek kodu entegre edeceğim ancak ideal ekibine rica ediyorum:

1- Daha fazla log ekleyebilir misiniz? Emir gönderildiğinde, gönderilemediğinde, reddedildiğinde, iptal edildiğinde, emir ile ilgili bir sorun oluştuğunda vs...
    2- Anonimm ve Bear_Bull'un paylaştığı kod RobotViopAktif içine alabilir misiniz? Aslında o kod da şart değil, her halukarda emrin gerçekleşmesini sağlayacak başka bir mekanizma da ekelenebilir.

Değerlendirdiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

http://www.hisse.net/topluluk/register.php

ŞU AN OKUMAKTA OLDUĞUNUZ ESKİ FORUM YAZMAYA KAPANACAK, SADECE ESKİ YAZILAR OKUNABİLECEKTİR.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

Sayfa 634/634 İlkİlk ... 134534584624632633634

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •