Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 28 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Forex Firma Tavsiyesi

1. Esas Forex Firma Tavsiyesi

Turkiye'de ki firmalarin cift yonlu swap almalarindan .. gece spread leri acmalarindan artik gina geldi .. gun gununu tutmuyor
    brent e spreadlar 14 e kadar cikarmi arkadas zaten yatayda 20-30 puan arasinda gidip geliyor e aldigin yada sattigin fiyatin 50 pips ustune stop koysan %99.9 patliyor
    2 hafta ust uste dikkat ettim atiyorum gold a short pozisyonunuz var acilisla birlikte gold a 3 $ birden vermisler bunlarda 5 dakika ekran sabit kaliyor hadi anlarim acilista spreadlari fazl acmanizi ama baria fiyatlari real time yapin
    Forumda mesaj olarak yazmasi belki yasaktir .. ama bir firma ile uzun zamandir calisip para yatirma da cekmede sorun yasamayan arkadaslar tavsiye edecekleri firmalari yasak degilse buraya yasak reklam olarak algilaniyorsa ozel mesaj atarlarsa sevinirim ..
    benim calistigim firmada yabanci endekslere islem yapamiyorum .. firma tavsiyelerinde yabanci borsa endekslerinde islem yapmaya izin veren firmalarda olursa iyi olur

hepinize simdiden tesekkurler bol kzanclar

Esas

Bu firma konusu kesmekese dönmüş durumda...aç gözlu kurumlar mantar gibi bitince olacagi bu..mantar gibi bitmeside insani suphelendiriyor yani.mukemmel denilen bir yorum goremedim anca sirketlerim adamlari reklam icin gelip kamufleli yazilar yaziyorlar

3. Esas

Alıntı Originally Posted by inter Yazıyı Oku
    Bu firma konusu kesmekese dönmüş durumda...aç gözlu kurumlar mantar gibi bitince olacagi bu..mantar gibi bitmeside insani suphelendiriyor yani.mukemmel denilen bir yorum goremedim anca sirketlerim adamlari reklam icin gelip kamufleli yazilar yaziyorlar
    SN KARAHANLI nin bir incelemesi gozume carpti
     Alıntı Originally Posted by KARAHANLI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şahsen ben aracı kurumumu buldum

link veriyorum bütün aracı kurumların hangi belgelere sahip olduğunu resmi olarak görebilirsiniz

http://www.spk.gov.tr/apps/afd/mevcu...ubmenuheader=8 buradan sorgulayabilirsiniz

aramanız gereken Kaldıraçlı Alım Satım İşlemlerine Yönelik İşlem Aracılığı Yetki Belgesi olmalıdır koca memlekette sadece 3 aracı kurum var bu belgeye sahip olan bu aracı kurumlar

info yatırım fx

marfx

ataonlinefx

bunlar dışındaki bütün aracı kurumlar Kaldıraçlı Alım Satım İşlemleri Yetki Belgesine sahiptir yani piyasa yapıcıdır bu demektir ki market maker bu da demektir ki emirler kurum içinde saklanır müşteriye karşı pozisyon alınır yani hazine birimi vardır oda demektir ki siz değil aracı kurum kazanır

oyak yatırım fx diyordum onun da hazine birimi var vazgeçtim

peki neden sadece info yatırım fx diyorum?

çünkü marfx in sahibi gedik yatırımdır gedik fx ise market maker dir o yüzden riske girmemek lazım

ataonlinefx in sahibi ise atayatırımdır ataforeks.com ise market makerdir o yüzden yine riske girmemek lazım

daha açıklayıcı olayım ataforeks.com piyasa yapıcı ataonlinefx ise işlem aracısıdır ne olur ne olmaz yine uzak duralım

geriye kaldı infoyatırım fx hem Kaldıraçlı Alım Satım İşlemlerine Yönelik İşlem Aracısı hem borsaya açık şeffaf bir şirket hem de köklü ve sağlam bir şirket olduğu için Türkiye deki tek favorimdir daha iyisi varsa buyrun yazın

kolay gelsin bol kazançlar

KRİZ FIRSATTIR PİYASA DAİMA BEKLENTİLERİ FİYATLAR

Esas

onda da zirve fx var o da info nun )))

Esas

Tam aradığım gibi bir kurum buldum derken yine hevesimiz kursağımızda kaldı içimize kurt düşürdüler

bugünün haberi borsagündem

http://www.borsagundem.com/borsa-kul...yun-726909.htm

şahsen bugün aracı kurumu aradım durumdan haberdar olup olmadığını sordum
    haberimiz var dediler
    peki durumun sebebi nedir dedim
    info ile borsagündemin aralarında reklam anlaşmazlıkları olmuş iş kızışınca info aleyhinde haber yapmışlar dedikleri buydu
    zaten B lisansı olduğumuz belgeyle açıktan gösteriyoruz A lisansı yok diye aleyhimizde algı yapmaya çalışıyorlar dediler

şimdi ben düşündüm taşındım tatlı tatlı kaşındım

infofx ile marfx platformlarını karşılaştırdım
    iki aracı kurum da B lisanlı
    platformlar birbirinin kardeşi olmuş
    muhtemelen fiyatları aynı yerden alıyorlar hatta info daha avantajlı görünüyor
    ikisinin de işlem hızları 10,5 milisaniyedir muazzam hızlı bazen info 10,19 milisaniye ile öne geçiyor
    birbirine benzerlikleri çok fazla
    isterseniz iki aracı kurumun demosunu indirip inceleyin çok fark göremeyeceksiniz
    benim tercihim info oldu.
    gerçek hesap açtırdım infodan ama henüz işlem yapmadım
    olurda sıkıntılı bir durum yamuk yaparlar memnun kalmazsam marfx te hesap açar orada da tecrübe yaşarız ordandan memnun kalmazsam daha forexe bulaşmam hisse senetlerinden yola devam ederim
    herkese bol kazançlar

6. Esas

Alıntı Originally Posted by KARAHANLI Yazıyı Oku
    Tam aradığım gibi bir kurum buldum derken yine hevesimiz kursağımızda kaldı içimize kurt düşürdüler

bugünün haberi borsagündem

http://www.borsagundem.com/borsa-kul...yun-726909.htm

şahsen bugün aracı kurumu aradım durumdan haberdar olup olmadığını sordum
    haberimiz var dediler
    peki durumun sebebi nedir dedim
    info ile borsagündemin aralarında reklam anlaşmazlıkları olmuş iş kızışınca info aleyhinde haber yapmışlar dedikleri buydu
    zaten B lisansı olduğumuz belgeyle açıktan gösteriyoruz A lisansı yok diye aleyhimizde algı yapmaya çalışıyorlar dediler

şimdi ben düşündüm taşındım tatlı tatlı kaşındım

infofx ile marfx platformlarını karşılaştırdım
    iki aracı kurum da B lisanlı
    platformlar birbirinin kardeşi olmuş
    muhtemelen fiyatları aynı yerden alıyorlar hatta info daha avantajlı görünüyor
    ikisinin de işlem hızları 10,5 milisaniyedir muazzam hızlı bazen info 10,19 milisaniye ile öne geçiyor
    birbirine benzerlikleri çok fazla
    isterseniz iki aracı kurumun demosunu indirip inceleyin çok fark göremeyeceksiniz
    benim tercihim info oldu.
    gerçek hesap açtırdım infodan ama henüz işlem yapmadım
    olurda sıkıntılı bir durum yamuk yaparlar memnun kalmazsam marfx te hesap açar orada da tecrübe yaşarız ordandan memnun kalmazsam daha forexe bulaşmam hisse senetlerinden yola devam ederim
    herkese bol kazançlar

Sn Karahanli ben sahsen yillardir gedik den islem yaparim ki bana kimse gedigi degistiremez .. isterse gedigin 10 da biri komisyon verseler gene degismem zaten oyle imkan varsa gider gedikden alirim

ben GCM den yapiyordum[oda bir anlik lazimdi orasi yakindir ordan actirmistim] ama su an yavas yavas gedik e gecmeye basladim sahsen ben gedikden memnunum .. kontrat olay ve zamani ustunde cok duruyorlar ..
    ve sunu soyleyeyim Erhan abiyi sahsen tanirim ve kesinlike KY aleyhine hicbir seye izin vermez ..

bence gedigi bir deneyin derim

forumda Bear Bull eskidir isterseniz bir mesaj atin

Esas

Sn.Adamovich bir çok aracı kurum demosunu indirdim denedim inceledim de inceledim artık midem bulanıyor her incelediğimde o kadar usanmış durumdayım bir de bunun üstüne her gün arıyorlar ben susuyorum saatlerce kendileri konuşuyorlar bu da yetmezmiş gibi beni her arayan müşteri temsilcisi başka aracı kurumları kötülüyor hep birbirlerine çamur atıyorlar
    Siz gedik deyince aklıma geldi bir müşteri temsilcisi forex aracı kurumların aylık işlem hacim karşılaştırması olduğunu ve müşteri ile piyasaya gönderilen emrin hacmi aynı olmalıdır eğer arada fark farsa bu fark kadar aracı kurum müşteriye karşı pozisyon almıştır demişti
    bu hacimlere ilişkin link bulamadım ama twitterden birisi yayınlamış

işlem hacimleri arasında fark olan aracı kurumlar müşteriye karşı pozisyon alıyor ve bu her ay değişkenlik gösteriyor güncel listeyi görebileceğim bir link olsa detaylı inceleme fırsatımız olurdu
    haziran ayında başı gedik çekiyor biraz tehlikeli

Esas

Sn Karahanlı müşteri temsilcilerinin her dediği doğru olsaydı...
    İşin gerçeği, karın kokusunu alan şirketler yurt dışında da şirket kurup emirleri oraya yani kendilerine gönderiyorlar. Hem vergiden yırtmak, hem de emir kabulü konusunda istedikleri gibi at koşturabilmek için.
    O listenin pek bir manası kalmadı yani. Hatta denilebilir ki hacmi en fazla ve en birebir gözükenler (bankalar hariç, onların tuzu kuru) en şüphelileri.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •