Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 9 - 16 arası.

Konu: En iyi Aracı Kururum Hangisi

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    06 Vatan 77 Mekan
    Gönderi
    781

Esas

Yatırımcısının üzerine oynamayan, aracı kurum tavsiyesi olan varmı? ( bıst forex )

2. Esas

her aracı kurum bir bakıma küçük yatırımcı üstüne oynar
    ŞUAN integral menkulde HİSSE komisyonu onbinde 2 ilk açılışta 2,9 ancak 2 ye indiriyorlar.
    avantajı = banka hisselerinde 2 kademeye 1 kademeye bile işlem yapsanız kar ediyorsunuz.
    zincire baglarsanız daha güzel
    bunun yanında düşük komisyonlu olarak ALAN menkul var ancak ben pek sevmedim
    A1 kapital var izmir cevresi için bunlarda komisyonlar hep SABİT onbinde 5
    ancak İMKB payını size yansıtıyorlar
    osmanlı menkulde iyi ancak ÇOK eksikleri var mesela 100 ayrı emiriniz var GARAN de iyileştimeniz için hepsini 1 saate ihtiyacınız var
    çünkü TOPLU iyileştirme yok
    toplu iptal yok
    Emirleri düzensiz gösteriyor takip edince yani bir emiir bulmak için en az 1dk geçiyor o da gözden kaçmazsa
    zincir EMİR var demişler ancak gönderilen emirlere zincir baglanmıyor
    bir nevi ATAonline sistemi gibi ancak ata olması için çok ekmek yemeleri lazım
    bir çok emir türü mevcut ancak menuleri işlem hızınızı yavaşlatır.

aracı kurumlara mutlaka hesap açmadan soracagınız sorular:
    net komisyon oranı mı veriyorlar yoksa imkb payı hariç mi?
    yıllık aidat vs. var mı?
    menuleri kullanılabilr mi?
    zincir emir iletimi kolay mı?

ve en önemlisi ONbinde 5-7 arası komisyonu ziraat yatırım bile verirken artık bunun üstünde komisyon ile yatırımcıyı enayi yerine koyan aracı kurum kaldı mı kaldıysa hesabınızı hemen kapatın.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    06 Vatan 77 Mekan
    Gönderi
    781

Esas

Peki bu Sanko menkul hakkında bilgisi olan varmı nasıl bir kurumdur ?

Esas

rıza zarrap ın da bir aracı kurumu olduğunu söylediler. Hangisi araştırıyorum.
    Bu kurumla iş tutanlar zarraplara gelmesin sonra.

Esas

arkadaslar iyi günler.. 5 6 aylık bi takipten sonra borsaya girmeye karar verdim. ilk önce ufak meblağlarla baslayıp biraz gercek parayla pratik yapmak istiyorum. ilerleyen zamanlarda belki biraz temel teknik öğrenirsek borsayı yatırım aracı olarak kullanabilirim burdaki bilgili arkadaslar gibi. simdilik dediğim gibi ufak meblaglarla spekulatif hisselerde biraz al sat yapmak istiyorum. malum bankaların komisyon oranları 1000 de 2... bi kac aracı kurumu inceledim fakat kimisi aidat falan alıyor derinlik vermiyor falan . bilgili olan arkadaslar yardımcı olabilir mi hangi aracı kurumla baslamalıyım ayrıca bulundugum il trabzon.. (tacirler sanko integral .. ) yardımcı olursanız sevinirim

6. Esas

Alıntı Originally Posted by mehmetemin13 Yazıyı Oku
    her aracı kurum bir bakıma küçük yatırımcı üstüne oynar
    ŞUAN integral menkulde HİSSE komisyonu onbinde 2 ilk açılışta 2,9 ancak 2 ye indiriyorlar.
    avantajı = banka hisselerinde 2 kademeye 1 kademeye bile işlem yapsanız kar ediyorsunuz.
    zincire baglarsanız daha güzel
    bunun yanında düşük komisyonlu olarak ALAN menkul var ancak ben pek sevmedim
    A1 kapital var izmir cevresi için bunlarda komisyonlar hep SABİT onbinde 5
    ancak İMKB payını size yansıtıyorlar
    osmanlı menkulde iyi ancak ÇOK eksikleri var mesela 100 ayrı emiriniz var GARAN de iyileştimeniz için hepsini 1 saate ihtiyacınız var
    çünkü TOPLU iyileştirme yok
    toplu iptal yok
    Emirleri düzensiz gösteriyor takip edince yani bir emiir bulmak için en az 1dk geçiyor o da gözden kaçmazsa
    zincir EMİR var demişler ancak gönderilen emirlere zincir baglanmıyor
    bir nevi ATAonline sistemi gibi ancak ata olması için çok ekmek yemeleri lazım
    bir çok emir türü mevcut ancak menuleri işlem hızınızı yavaşlatır.

aracı kurumlara mutlaka hesap açmadan soracagınız sorular:
    net komisyon oranı mı veriyorlar yoksa imkb payı hariç mi?
    yıllık aidat vs. var mı?
    menuleri kullanılabilr mi?
    zincir emir iletimi kolay mı?

ve en önemlisi ONbinde 5-7 arası komisyonu ziraat yatırım bile verirken artık bunun üstünde komisyon ile yatırımcıyı enayi yerine koyan aracı kurum kaldı mı kaldıysa hesabınızı hemen kapatın.
    Merhaba,
    A1 Capital sadece izmir bölgesine yönelik bir aracı kurum değildir tüm türkiyeye hizmet verir, komisyonları onbinde 5 sabit şeklinde uygulanmaz, sizin işlem hacminize göre karşılıklı oluşturulur.Komisyon oranlarımızın içinde borsa payları vardır, ayrıca kesilmez.

Bu arada en iyi aracı kurum , çalışırken memnun olduğunuz ve sizi üzmeyen aracı kurumdur.
    Son düzenleme : A1 Capital; 30-06-2016 saat: 16:52.

7. Esas

Yılın kazığını açıklıyorum!!!
    İş bankası internet şubesinden VİOB işlemleri yapılamıyormuş.İş yatırıma yönlendiriyorlar.İşyatırım Viob komisyon oranlarının 1000'de 2 yani 10000'de 20 olduğunu öğrendim.Bu neyin kafası...

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    ISTANBUL-Europe
    Gönderi
    800

Esas

ilgilenen varsa, yurtdışı piyasalar için tavsiye ettiğiniz aracı kurum varmı? komisyon,ekran,vb. anlamında

Piyasanın bilinenleri;
    Akbank Tradeall
    İşbank Trademaster International
    YapıKredi Tradebox

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •