Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 1 - 8 arası.

Konu: En iyi Aracı Kururum Hangisi

Esas En iyi Aracı Kururum Hangisi

merhaba arkadaşlar ikili opsiyonda kazancam derken 10k para kaybettim uzun vadede az kazanayım artık diye düşünüyorum en iyi aracı kurum hangisi Hisse asl sat için gedik yatırım beden binde 1,5 istiyor şuan işlem hacmim yüksek olursa 10binde 2 diyor aranızda yeniyimde hiç bir bilgim yok bu arada
    Son düzenleme : xarpet; 23-10-2015 saat: 12:43.

Esas

Finansinvest'i öneririm. Hacminiz çok kayda değer değilse binde 1, eğer beğenirlerse daha da düşürüyorlar. 10.000TL'den fazla hisseniz varsa düzey1 veriyi bedava veriyor. 300.000(sanırım) lik aylık hacimde de düzey2 yi. Çalışanlar baya yardımcılar. Gedik'ten çıktım ben çünkü hem internet sistemlerinden memnun değildim, hem de çalışanların tavırlarından. Finansinvest Gedik'e göre çok daha kurumsal. Takasbank'ın aldığı küçük komisyonlardan hariç yıllık aidat gibi bir şey de yok bir de. 40 lira cıvarıydı galiba o Gedik'te falan.

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    kartal-istanbul
    Gönderi
    230

Esas

İş yatırımı bilen var mı ? Bu sene değişmiş 801 adlı likit fonu alış emirlerinde teminat gösteriyordum,emir gerçekleşirse fon bozuluyordu ,gerçekleşmezse bozulmuyordu, şimdi önce bozuyoruz ,sonra alış giriyoruz. Diğer kurumlarda nasıl bilgisi olan ?

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    2,097

Esas

Alıntı Originally Posted by erich fromm Yazıyı Oku
    İş yatırımı bilen var mı ? Bu sene değişmiş 801 adlı likit fonu alış emirlerinde teminat gösteriyordum,emir gerçekleşirse fon bozuluyordu ,gerçekleşmezse bozulmuyordu, şimdi önce bozuyoruz ,sonra alış giriyoruz. Diğer kurumlarda nasıl bilgisi olan ?

Maalesef her yeni düzenleme KY aleyhine....Maximum fon talimatı verin,boşta kalan paraya otomatik olarak alıyor...Normal likit fon gibi getirisi...

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    kartal-istanbul
    Gönderi
    230

Esas

Maximum fonu soracağım eğer alışta teminat kabul ediyorlarsa sorun yok, teşekkür ederim. sn expertadvisor.

Duhul
    May 2011
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    86

Esas

Alıntı Originally Posted by ardac Yazıyı Oku
    Finansinvest'i öneririm. Hacminiz çok kayda değer değilse binde 1, eğer beğenirlerse daha da düşürüyorlar. 10.000TL'den fazla hisseniz varsa düzey1 veriyi bedava veriyor. 300.000(sanırım) lik aylık hacimde de düzey2 yi. Çalışanlar baya yardımcılar. Gedik'ten çıktım ben çünkü hem internet sistemlerinden memnun değildim, hem de çalışanların tavırlarından. Finansinvest Gedik'e göre çok daha kurumsal. Takasbank'ın aldığı küçük komisyonlardan hariç yıllık aidat gibi bir şey de yok bir de. 40 lira cıvarıydı galiba o Gedik'te falan.
    selamlar sayın ardac, finansinvest benim de dikkatimi çekti de size bir sorum olacak. finansinvest temettüyü maliyetten düşürüyor mu?

Esas

Alıntı Originally Posted by tosawi Yazıyı Oku
    selamlar sayın ardac, finansinvest benim de dikkatimi çekti de size bir sorum olacak. finansinvest temettüyü maliyetten düşürüyor mu?
    Hayır düşürmüyor maalesef. Ancak bir kere bir hisseden 2000 civarında vardı ve bu daha önce yüksek bir temettü vermişti, tam hatırlamıyorum şirketi. Bir kısmını sattım ve o zaman maliyetten temettüyü düşürmüştü. Yani bir değişiklik olunca tekrar hesaplanıyor olabilir, emin değilim. Ben pozisyon ve transaksiyonlarımı bir excelde tutuyorum, herkese de bunu daha sonra kendi performansını görebilmesi için öneririm. Performansınızı gösterebileceğiniz elinizde bir belge olması önemli her zaman. İyi akşamlar

Duhul
    May 2011
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    86

Esas

Alıntı Originally Posted by ardac Yazıyı Oku
    Hayır düşürmüyor maalesef. Ancak bir kere bir hisseden 2000 civarında vardı ve bu daha önce yüksek bir temettü vermişti, tam hatırlamıyorum şirketi. Bir kısmını sattım ve o zaman maliyetten temettüyü düşürmüştü. Yani bir değişiklik olunca tekrar hesaplanıyor olabilir, emin değilim. Ben pozisyon ve transaksiyonlarımı bir excelde tutuyorum, herkese de bunu daha sonra kendi performansını görebilmesi için öneririm. Performansınızı gösterebileceğiniz elinizde bir belge olması önemli her zaman. İyi akşamlar
    benim iş yatırım ve yapı kredi hesaplarında temettü maliyetten düşülüyor, haricen kendim de excelde takip ediyorum. dediğiniz gibi kendi performansımızı değerlendirmek açısından önemli. ilginiz için teşekkür ederim sayın ardac hayırlı kazançlar

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •