Sayfa 2/529 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4231 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SNGYO-Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,926

Esas

Alıntı Originally Posted by ARGOS Yazıyı Oku
    Bende %20 ile 66 arasında bedelsiz bekliyorum.
    Zaten hisse önümüzdeki genel kurula kadar kendini 1'in üzerine atmazsa çıngar kopacak.

Duyduğuma göre genel kurulda şerhler tutulacakmış.
    Azınlık pay sahipleri koltuk altlarında dosyalarla gelecekmiş.

Herşeyi yaşayıp, göreceğiz ama hissenin bu kadar baskılanmasının altında büyük ortak yattığına dair genel bir kanaat oluşmuş.

"Bu kadar aç gözlülük affedilmez!" diyenler çoğalmış.
    genel kurul ne zaman?

Esas

Avni şu nugyo yu görür de biraz utanır. Ama sen de nerede o surat.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Allah ın izniyle cumhurbaşkanı bu kadar dilekçeyi görecek ne bu insanların hali diyecek. Bizim menkul üzerinden ky ı soymuşlar cumhurbaşkanım diyecek danışmanlar. Bakalım ne olacak. İnşallah yüzümüz artık gülecek arkadaşlar. Yetti artık 5 yıldır yüzümüz gülmedi

Esas

Yaw boşversene, yüzümüz gülecekmiş,
    Avni boşuna mı hükümete çok yakın 2 adamı yönetim kuruluna bağımsız üye olarak aldı,
    Ayrıca biliyorsunuz, malum vakfın en büyük bağışçılarından,
    Yani kısaca avni her türlü önlemini almış, yasal yollardan avni 'nin başına hiç bişey gelmez,
    Boşa heveslenip sonradan üzülmeyin

Esas

Ne yapalım işte bir yerlerden yardım gelir mi diye umutlanıyoruz. Resmen madur olduk bu şirkete ortak olmakla. Onca birikimimizi aldı kullandı sonra malı tuvalet kağıdı değerine getirdi sonra da kafamıza kafamıza vuruyor yıllardır ki verin malı bana geri diye. Kağıtta olsa mal benim. Allah yardımcımız olsun

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501

Esas

Bir patron, politik kontaklarına güvenip, borsa oyunlarıyla küçük yatırımcının elindeki hisseleri daha fazla miktarda alabilmek için neredeyse beş yıldır oyalamaz, oyalamamalı.

Böyle bir durum şirketin olduğu kadar şirket patronları için de bir prestij kaybıdır.

64 kr'ye hisse mi olur?

Son beş yılda %500 gayrimenkullerin değerlendiği bir ülkede gayrimenkul şirketi %70 düşer mi?

Düşüyorsa bir kaçak vardır ve bu kaçak hiç bir şekilde açıklanamaz.

Politik ilişkilere güveniliyorsa bu tür kaçaklar, ilişkileri, güvenilirliği zedeler, ayrıca da politik erki rahatsız eder.

Politikacı, kendi adıyla yanyana gelen bu tür kokuları sevmez.
    Son düzenleme : ARGOS; 24-11-2015 saat: 12:51.

Esas

bu şirketin sahipleri için borsadaki hisse değerinin düşmesinin zerre kadar değeri yoktur. hiçbirşey ifade etmez onlar için. parayı topladılar sonra arkalarına dönüp bakmadılar. bağımsız üyelere bakın hep eski bakanlar ve ağır babalardan oluşmuştur. neden? işte başımıza birşey gelmesin diye.5 yıldır bu kağıdın bu halde olması aslen manipülatörün işi değildir. hele ki türkiye gibi 2 yılın uzun vade gibi görülüğü bir ülkede bir mani 5 yıl hisse üzerinde baskı kurar mı? mümkün değil. tekrar söylüyorum. bu hissenin bu hae gelmesinin tek ama tek nedeni şşirket yöneticileridir!!!

Esas

SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. / SNGYO [] 24.11.2015 19:23:08

Pay Alım Satım Bildirimi

Ortaklığın Adresi : Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sokak, Sinpaş Plaza, No:36 Beşiktaş - İstanbul
    Telefon ve Faks Numarası : Tel : (0212) 310 27 27 Fax : (0212) 258 24 32
    E-posta adresi : [email protected]
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : Tel : (0212) 310 27 27 Fax : (0212) 258 24 32
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
    Özet Bilgi : Pay Alım Bildirimi

AÇIKLAMALAR
    24.11.2015 tarihinde Sinpaş GYO A.Ş. payları ile ilgili olarak 0,64 TL fiyatla 908.368 adet alış işlemi Seranit Granit Seramik ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemlerle birlikte Seranit Granit Seramik ve Ticaret A.Ş.'nin Sinpaş GYO A.Ş. sermayesindeki payları 24.11.2015 tarihi itibariyle %1,95 'e çıkmıştır.

İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    24.11.2015 Alım 908.368,00 0,64 581.355,52 10,836,065,00 1,80 11.744.433,00 1,95

http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari...aspx?id=483591

Sayfa 2/529 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •