Sayfa 1/529 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4231 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SNGYO-Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    Mudanya
    Gönderi
    7,513

Esas SNGYO-Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Yeni konu hayırlı olsun bol kazançlar
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız!
    Not: Forumumuzda dini, siyasi ve futbol taraftarlığı içeren yazılar kabul edilmiyor!

2. Esas

yeni başlık hayırlı olsun...inşallah yakınma ve zararlardan bahsedilen değil kazançlardan grafiklerden, takaslardan bahsedilen bir sayfalar olur temennimle..

3. Esas

İnsallah 65 guclu destek gelirde biran once70 ustune geceriz, dolar dusuyo gyo larin hareketlenmesi geerek

Esas

Alıntı Originally Posted by AbdullahCan Yazıyı Oku
    İnsallah 65 guclu destek gelirde biran once70 ustune geceriz, dolar dusuyo gyo larin hareketlenmesi geerek
    Son bilançoyu incelediğimde, şirketin borçlarını dolardan euroya kaydırdığını görmüştüm. Tabii dolarla birlikte euro da iniyor. Temel değerler düzeliyor ama bu doğrudan kağıdın hareketleneceği anlamına gelmiyor. Bu kağıtta çok fazla ky var, 230M lot fiili dolaşımda kağıt var ve 100M'ye yakın Bizim ve İş Yatırımda oynayan tayfada var (en azından). Kalan 130M'nun 70-80M'u bile ky'nin olsa bu durum kağıdın buralara batıp kalmasını açıklar.

Bu hisse forumun en aktif topic'lerinden biri, bu da ne kadar ky'nin içeride hapsolduğunun bir göstergesi ytd.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Son bilançoyu incelediğimde, şirketin borçlarını dolardan euroya kaydırdığını görmüştüm. Tabii dolarla birlikte euro da iniyor. Temel değerler düzeliyor ama bu doğrudan kağıdın hareketleneceği anlamına gelmiyor. Bu kağıtta çok fazla ky var, 230M lot fiili dolaşımda kağıt var ve 100M'ye yakın Bizim ve İş Yatırımda oynayan tayfada var (en azından). Kalan 130M'nun 70-80M'u bile ky'nin olsa bu durum kağıdın buralara batıp kalmasını açıklar.

Bu hisse forumun en aktif topic'lerinden biri, bu da ne kadar ky'nin içeride hapsolduğunun bir göstergesi ytd.
    Euro avrupada doğan teror tehdidindem cok etkilendi dolayisiyla dolardan daha fazla eriyor gibi, ky konusuna gelince bizim be is de 1000 ml lot var toplamda piyasada 230 ml var ben ayni dusuncede degilim ky varsada 1 uzerinden alip kagidi unutup simdi satamayanlar vardir.. Hareketsiz kagida bizim ky pek ugramaz ancak hareketlenip minimum 85 gorulunce biraz ususur (: ytd dikkat ettim bizim mal satti gecen hafta halka aciklil orani yukseldi mal aldi halka aciklik orani dustu, muhtemelen bizim deki mal patron .. Enson2011 de %20 bedelsiz sermaye artirimi yapmis acaba bir sermaye artirimi gundeme gelebilirmi kagidi 1 tasiyip yada ustune tasiyip %50 artitim? Zaten bu haber kagidi 1/50 lerede tasir?
    Son düzenleme : AbdullahCan; 22-11-2015 saat: 19:38.

6. Esas

Ah be sinpaş gyo yarin yap bi%10 (: ytd

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501

Esas

Alıntı Originally Posted by AbdullahCan Yazıyı Oku
    Euro avrupada doğan teror tehdidindem cok etkilendi dolayisiyla dolardan daha fazla eriyor gibi, ky konusuna gelince bizim be is de 1000 ml lot var toplamda piyasada 230 ml var ben ayni dusuncede degilim ky varsada 1 uzerinden alip kagidi unutup simdi satamayanlar vardir.. Hareketsiz kagida bizim ky pek ugramaz ancak hareketlenip minimum 85 gorulunce biraz ususur (: ytd dikkat ettim bizim mal satti gecen hafta halka aciklil orani yukseldi mal aldi halka aciklik orani dustu, muhtemelen bizim deki mal patron .. Enson2011 de %20 bedelsiz sermaye artirimi yapmis acaba bir sermaye artirimi gundeme gelebilirmi kagidi 1 tasiyip yada ustune tasiyip %50 artitim? Zaten bu haber kagidi 1/50 lerede tasir?
    Bende %20 ile 66 arasında bedelsiz bekliyorum.
    Zaten hisse önümüzdeki genel kurula kadar kendini 1'in üzerine atmazsa çıngar kopacak.

Duyduğuma göre genel kurulda şerhler tutulacakmış.
    Azınlık pay sahipleri koltuk altlarında dosyalarla gelecekmiş.

Herşeyi yaşayıp, göreceğiz ama hissenin bu kadar baskılanmasının altında büyük ortak yattığına dair genel bir kanaat oluşmuş.

"Bu kadar aç gözlülük affedilmez!" diyenler çoğalmış.

Esas

Cumhurbaşkanlığına elektronik posta yoluyla ilettiğiniz dilekçeniz alınmıştır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ve önerileriniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder, esenlikler dileriz.

Sayfa 1/529 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •