Sayfa 3/631 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KOMHL - Kombassan Holding

Esas

arkadaşlar beni galle almayın yazdıklarım zırva olabilir ama paylaşımlarınız la benim gibi masum köylüleri aydınlatın iyi olur......tşk..ytd..dir

Esas

Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    ben biraz duygusal yazmış olabilirim... 4 yıl sonra dananın kuyruğu kopacak o zamana kadar bulduğum kaplara doldurmayı düşünüyorum hala düşüncede......555 sayfalık formun çoğunu okudum sitesinin haberlerinin çoğunu....ama yetmez gibime geliyor ..

sayın ukc 4 yıl sonra değil koteler 2018 yılının sonunda bitiyor bunların amacı o kotelerin sonuna kadar ne toplatırsak vefaya devaya emin otomotive yandaşlarına bmd den de kim topluyor bilemeyiz
    3 yıl önce referans fiyatı 17 liradan borsaya gireceksin % 100 BÖLÜNMÜŞ FİYATI 8.5 lira olacak ve kağıt 2 liranın altında şu an
    toplam komhl holdingin borsa piyasa değeri an itibariyle 328 milyon tl alacakları 390 milyon tl stokları 400 milyon tl toplam varlıklar 2.258 milyon tl kim ne yazarsa yazsın an itibariyle ölmüş eşşek fiyatında

Esas

tşk baldayı mal varlığına baktım parsel parsel baya bir zamanımı aldı ... ky ve yatırımcının kafasında soru işaretleri var .......borsada küçüçük şirketlerin bile hacmi bundan çok .....yazmayacağım ben ama takip e devam.....ytd...... dir

Esas

Alıntı Originally Posted by GOLDENGATE Yazıyı Oku
    şirketin 33 tane a.ş si var her şirketin yönetim kurulu üyeleri müdürleri vesaireleri var bu yönetim kurullarını kimler seçiyor hiçbir ortak bunları bilmiyor bunlar ne kadar maaş alıyor kimse bilmiyor bizim bildiğimz ana şirketin yönetim kuruludur diğerleriden bilgimiz yok ve onlarda bu insanların sırtından geçiniyor kendilerinin içinde bir kuruş sermayeleri yok.
    kontrolsüz büyüyerek şirketi bankalara kredilere muhtaç hale getirmişler 2 yılda aldıkları kredi miktarı 300 milyon tl civarında sattıkları iştiraklerde var fakat halen şirket kredilerle ayakta tutuluyor.
    800 civarında ortakların mahkemesi devam ediyor 800 kişinin alacağı tutar 110 milyon civarı birde bunu 72 bin kişi olarak hesaplanırsa bu şirketin suyunun suyuda kalmaz.
    sonuç olarak bu şirketin tek çaresi vardır ya devlet el koyacak kayyum atayacak yada bu şirket acilen küçülme yoluna gidecek.
    satılması gereken yerler acilen satılıp faizlerlerden kurtulması lazım aksi halde bu şirketten kimse umduğunu bulamayacak yada verdiğini geriye alamıyacaktır.
    Aynı düşünüyoruz. Daha eklenecek çok varda...

Esas

Goldengate bircok seyi anlatmis.bende sunu ekliyim.hisse fiyatinin dusurlmesi cok adice bir taktik.ben 200 bin euroluk ortaklik yapmissam zamaninda o bana borsaya giris fiyatindan hisseyi satmak istiyor.yada o zamanlar sirket degeri ve hisse fiyati 46€ idi diyor bana o fiyattan satmak istiyor.adeletli olabi sudur ki mahkeme buna karar verir umuyorum.200 bin euro nun tl karsiligi neyse ya paramizi oder ortaklik biter yada bu fiyattan o yatirimcilari hissedar eder yani borsaya koyar.ayrica faizi ve tazminati odemek zorunda kalmis olan sirketler var dunyada.egerki bunlarda talep edilirse bu sirket zor ayakta durur.adaletli olani ise sirketin yinetimine bagimsiz kisiler kurumlar tarafimdan atilmali ve bu sorunu cozmesidir.bakkn bakalim trcell temettuden kacamadi.insallah birsa da aynisi olur.yatirimci tavsiyesi degildir.

6. Esas

Ben onu bunu bilmem, faaliyet karında "ciddi" düzelme var, sanki şirket yeniden yapılanmaya gidiyor gibi bir durum var.
    Dolayısı ile indikçe alırım, NOKTASINDAYIM. Kolay gelsin, şahsi düşüncem yatırım tavsiyesi değildir,

Esas

yazılanları okuyunca herkez satmış ucuz mal alma peşinde yada böyle olumsuz düşünüyorsa neden bu hissede

bilanço ortada bilinçli olarak kar gösterilmesede holdingin öz varlıkları duran varlıkları toplam varlıklarında artış var

esas faaliyet karınıda geçen seneye göre % 100 artırmış yeterlimi asla hayır neden 32 sektörün neredeyse hepsi imalat sektörü

o yüzden karlılık bilançoya yansıtılmalı yönetim bunu yaparmı ayak oyunlarını bırakırlarsa bundan sonra iyibir ivme kazanabilir yok

oyuna devam derlerse onu bilemem ytd

Esas

Hayırlı Sabahlar .Golden emmi yönetimdeki adamların hangisinde hisse varki sadece haşim şahinden başka. Sabah sabah tepemi attıracan.. Hepsi soyguncu. adamların hepsindeki hisse sayısı takılmak için emir verdiğimiz lot kadar. Ganerele beyefendi diyorsun tessüf ederim. Ahmet Şan dediğimiz adam şimdi gonyasiporu yiyor değişen bişi yok..

Sayfa 3/631 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •